Uwaga! Pijani kierowcy na drogach powiatu
Ponad dwa promile miał kierujący daewoo nexia, którego zatrzymała grójecka drogówka. Drugi zatrzymany kierowca mając ponad promil przyjechał do Mogielnicy aż z powiatu Tomaszowskiego.

Jedna sprawa miała swój początek 21 stycznia, kiedy to policjanci z Posterunku w Mogielnicy otrzymali informację, że mężczyzna jadący od Tomaszowa w stronę Mogielnicy polonezem jedzie cała szerokością drogi. Mężczyzna po zatrzymaniu został przebadany na zawartość alkoholu i okazało się,swiss replica watches że 54-latek ma ponad promil alkoholu w organizmie i w takim stanie jechał aż od Tomaszowa. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Druga sprawa miała miejsce wczoraj kilka minut po godz 03.00 kiedy to funkcjonariusze grójeckiej drogówki zatrzymali do kontroli 29-letniego mieszkańca pow. Żyrardowskiego. Kierujący nexią jechał drogą krajowa nr 50 bez włączonych świateł. Podczas kontroli okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie i w takim stanie z Przęsławic (gmina Pniewy) chciał wracać do domu. Ponadto chłopak nie posiadał w ogóle prawa jazdy.

Obaj kierowcy odpowiedzą teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.

autor: Redakcja
źródło: KPP Grójec
data: 24 stycznia 2011 r. (10:02)
Drukuj
Copyright © 2007-2009 grojeckie.info