Wystawa Andrzeja Kujawy GOK
W czwartek 24 marca 2011 r. o godz. 18.00 w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Andrzeja Kujawy – członka oraz obecnego prezesa Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej.

inkjet paper inkjet photo paper inkjet paper for printer wholesale inkjet photo paper cheap photo paper cheap photo paper online inkjet paper for photos best inkjet paper for photos inkjet paper inkjet photo paper inkjet paper for printer wholesale inkjet photo paper Autor obrazów prezentowanych w Klubie Artystycznym GALERIA urodził się w Rawie Mazowieckiej. Obecnie mieszka w Tarczynie. W latach 70-tych należał do Amatorskiego Klubu Plastyka w Warszawie, współpracującego z Akademią Sztuk Pięknych. Uczestniczył w wielu plenerach malarskich. Ma za sobą udział w wystawach w Mińsku na Białorusi, replica watches Warszawie, Płocku,, na zamku w Opinogórze, Warce, Grójcu i Tarczynie. Jest autorem grafiki do wierszy zamieszczonych w almanachu literackim związanym z tematyką Mazowsza. W sierpniu 2009 roku był komisarzem IX OgólnopolskiegoPleneru Malujących Lekarzy. Jego marzeniem jest kontynuowanie przedstawiania poprzez malarstwo otaczających nas zabytków, a także tematów związanych z architekturą miejską i wiejską Mazowsza.
Wystawa malarstwa Andrzeja Kujawy będzie dostępna do 5 kwietnia br.

Zapraszam serdecznie.
Anna Daria Merska agoda coupon applevacations promo code booking.com coupon codes cheapoair promo codes citypass discount hotels.com coupon code extendedstayamerica coupons homeaway coupon code onetravel coupon code onthebeach voucher codes newyorkpass promo code priceline coupon code

autor: Redakcja
źródło: materiały prasowe
data: 15 marca 2011 r. (21:27)
Drukuj
Copyright © 2007-2009 grojeckie.info