W maju na rynku Ira i Flinta
Rockmani z Radomia oraz wokalistka znana z „Idola” będą gwiazdami tegorocznego Święta Kwitnących Jabłoni.

Poznaliśmy szczegóły programu 52. edycji największej imprezy plenerowej w powiecie grójeckim .
Patek Philippe Replica Watches www.reefwatches.com
Święto Kwitnących Jabłoni powraca do centrum miasta. Przez kilka lat odbywało się na targowisku miejskim, teraz główna scena stanie na odnowionym rynku. – Ludzie muszą to święto poczuć, a wyjście z nim poza granice miasta spowodowało, że wielu grójczan nie miało możliwości dotarcia na imprezę – tłumaczy „NW” Grzegorz Rejer, dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury.

ŚKJ zainauguruje Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Złotą Jabłoń, który zaplanowano na niedzielę 15 maja w hali Spartakus. We wtorek w siedzibie GOK przy ul. Piłsudskiego odbędzie się „wieczór narodowy” utrzymany w konwencji sztuki „Achilles i panny” wystąpi miejscowa grupa teatralna TR. W piątek w kościele Miłosierdzia Bożego odbędzie się finał 11. Powiatowego Festiwalu Pieśni Sakralnej o Złotą Harfę.

A w sobotę po południu rozpocznie Cheap Replica Watches się festyn na pl. Wolności. Wystąpi powracająca na polskie sceny grupa Happy End, mieszkańcy usłyszą również formację The Postman, czyli polskich Beatlesów, oraz Don Wasyla.

Niedziela będzie rockowa. Zagrają lokalne zespoły, a w wielkim finale wystąpią Ira i Ewelina Flinta.

Organizatorzy zapowiadają kilka imprez towarzyszących, m.in. rajd zabytkowych samochodów.
Patek Philippe Replica

autor: Redakcja
źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
data: 15 marca 2011 r. (21:27)
Drukuj
Copyright © 2007-2009 grojeckie.info