W piłkę kopali samorządowcy i reprezentanci służb mundurowych
W sobotę 12 marca odbył się turniej piłki nożnej służb mundurowych i samorządów. Była to już druga edycja tej imprezy.

Przypomnijmy , że w zeszłorocznych zawodach w obu kategoriach zwyciężyły reprezentacje 1 Ośrodka Radioelektronicznego z Ogrodzienic. Tegoroczna edycja zapowiadała się bardzo ciekawie . W części zawodów gdzie grają służby mundurowe miały wystąpić cztery drużyny. Niestety reprezentacje Straży Pożarnej i Służby Więziennej nie przystąpiły do rozgrywek. Wobec czego odbył się tylko jeden mecz pomiędzy drużynami 1 Ośrodka Radioelektronicznego z Ogrodzienic i druzyną Policji. Mecz był niezwykle wyrównany. Po zaciętej walce, zwyciężyli wojskowi. Drugą część turnieju zaplanowano na sobotnie popołudnie. Tu jeszcze ostatniego dnia przed zawodami zgłoszonych było sześć zespołów. W sobotę na boisku stawiło się niestety tylko trzy. Zagrały reprezentacje: Wojska z 1 Ośrodka Radioeletronicznego z Ogrodzienic, Urząd Gminy i Miasta Grójec oraz Urząd Gminy Pniewy. Nie dotarły patek philippe kopior reprezentacje Starostwa Powiatowego z Grójca, Urzędu Miasta i Gminy z Warki i Jasieńca.Rozegrano więc tylko kilka meczów trwających dwa razy po dziesięc minut. Bezkonkurencyjna okazała się ponownie drużyna z wojskowymi w składzie. Zwyciężyła zdecydowanie oba swoje mecze.Samorządowcy musieli zadowolic się dalszymi miejscami podium. Drugie zajęła drużyna z Pniew a trzecie gospodarze turnieju UGiM Grójec. Puchar przechodni, który jest głównym trofeum tej imprezy, pozostał w jednostce wojskowej w Ogrodzienicach. Ponadto wszystkie drużyny nagrodzone zostały pucharami. Były także nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn, w postaci statuetek. Gdzie jest wojsko nie może zabraknąc wojskowej grochówki. Tym razem tak samo po zakonczeniu zmagań na boisku, na zawodników czekała pyszna zupa. Organizatorami turnieju byli: 1 Ośrodek Radioelektroniczny i Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”. Mamy nadzieje, że następne edycje tego rolex replica turnieju będą przyciągać coraz więcej reprezentacji lokalnych samorządów. Zapraszamy na nasze obiekty, do czynnego korzystania z boisk i bieżni. Zachęcamy także do kibicowania w najbliższych zawodach sportowych. W najbliższą sobotę 19.03 odbędą się halowe zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W programie między innymi : skok w dal z miejsca, biegi na 20 m i 300 m oraz rzut piłka lekarską. Zapraszamy serdecznie.