Jak śpiewać, to po angielsku. Przez dziesięć lat
Grand Prix Publiczności zdobyła Izabella Kuźma z Jasieńca. Złoty mikrofon dla chóru z LO im ks. Skargi.

inkjet paper inkjet photo paper inkjet paper for printer wholesale inkjet photo paper W poprzednią środę już po raz 10. Grójecki Ośrodek Kultury, liceum imienia ks. Piotra Skargi w Grójcu oraz Szkoła Języków Obcych Englink zorganizowały Festiwal Piosenki Angielskiej. Do części konkursowej zakwalifikowano 34 wykonawców. Śpiewali oni utwory, których motywem przewodnim był świat baśni.
Podobnie jak przed rokiem w angielskim repertuarze najlepiej czuły się dziewczęta. W poszczególnych kategoriach wiekowych replica watches triumfowały odpowiednio: Julia Wasiak z Grójca (kategoria 10–13 lat), Ewa Tetera reprezentująca gminazjum w Belsku Dużym (gimnazja) oraz Katarzyna Zaporska z Grójca (szkoły ponadgimnazjalne).

rolex replica Widzom zgromadzonym w sali widowiskowej GOK najbardziej do gustu przypadł występ Izabelli Kuźmy z gimnazjum w Jasieńcu, która za wykonanie utworu „Right back where we started” otrzymała Grand Prix Publiczności. Nagroda specjalna festiwalu – Złoty Mikrofon – powędrowała w ręce chóru szkolnego przy grójeckim LO.

Gościem specjalnym imprezy był zespół Carpe Diem, którego członkowie zasiedli w jury festiwalu. Grupa Szymona Wydry dała również minikoncert, porywając do zabawy całą publiczność.

W związku z tym, że był to festiwal jubileuszowy, nie zabrakło tortu, inkjet paper inkjet photo paper inkjet paper for printer wholesale inkjet photo paper cheap photo paper cheap photo paper online inkjet paper for photos best inkjet paper for photos

autor: Redakcja
źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
data: 7 kwietnia 2011 r. (12:16)
Drukuj
Copyright © 2007-2009 grojeckie.info