Wystartował grójecki portal informacyjny
1 sierpnia ruszył Grojec24.net – informacyjny portal mieszkańców Grójca i okolic. Ma on integrować wszystkich mieszkańców gminy oraz dostarczać im codziennej świeżej porcji informacji.

www.reefwatches.com Do stworzenia portalu grupę miłośników ziemi grójeckiej zainspirowało to, co dzieje się u h sąsiadów. W Warce od pewnego czasu prężnie funkcjonują dwa konkurujące ze sobą portale miejskie. Swoje miejsce w sieci mają też mieszkańcy Góry Kalwarii. Teraz czas, aby takie miejsce w Internecie mieli także mieszkańcy Grójca.
Cheap Patek Philippe Replica
Grojec24.net został podzielony na takie kategorie, jak: Wiadomości, Sport, Kultura, Wkrótce oraz O Grójcu. Redakcja portalu stawia na interaktywność z Czytelnikami: nie tylko działa aktywnie w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter), daje możliwość komentowania wszystkich artykułów, ale także liczy, iż to Czytelnicy będą tworzyć portal poprzez przesyłanie swoich materiałów i informowanie o pilnych wydarzeniach za pomocą specjalnie do tego stworzonej aplikacji Alarm24.

Domeną Grojec24.net ma być multimedialność. Oprócz galerii zdjęć stworzono własną internetową telewizję, gdzie będą publikowane ważne dla grójecczyzny filmy i relacje.

W ciągu najbliższych dni redakcja planuje uruchomić aplikację Ogłoszenia, która w założeniu ma pozwolić na stworzenie swoistego grójeckiego wirtualnego bazaru, gdzie wszyscy mieszkańcy będą mogli za darmo umieszczać własne anonse, i dzięki temu nie zaśmiecać ich papierowymi wersjami miasta. W przygotowaniu jest także Katalog WWW, gdzie znajdą się wszystkie ważne dla Grójczan adresy stron internetowych.

Z okazji premiery serwisu przygotowano kilka ekskluzywnych materiałów. Wśród nich znajdują się m.in. wywiad z Pawłem Bibą Binkiewiczem – pochodzącym z Grójca muzykiem, finalistą programu X-Factor, wywiad z Jakubem Kwiatkowskim – twórcą i wydawcą portalu wWarce.pl, a także obszerna foto-galeria prezentująca kilkadziesiąt prac grójeckiego malarza Sebastiana Krawczaka.


Redakcja portalu jest otwarta na współpracę ze wszelkimi organizacjami, osobami prywatnymi, a także instytucjami tak samorządowymi, jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju gminy Grójec i okolic.
Portal można odwiedzać pod adresem: Patek Philippe Replica

autor: Redakcja
źródło:
data: 4 sierpnia 2013 r. (16:50)
Drukuj
Copyright © 2007-2009 grojeckie.info