Wystartował grójecki portal informacyjny
1 sierpnia ruszył Grojec24.net – informacyjny portal mieszkańców Grójca i okolic. Ma on integrować wszystkich mieszkańców gminy oraz dostarczać im codziennej świeżej porcji informacji.Omega Replica Watches Swiss Movement High Quality Omega Replica Watches Omega Replica Watches James Bond Omega Replica Watches Paypal Accepted Best Omega Replica Fake Omega Watches Ebay Replica Omega Planet Ocean 45mm

Do stworzenia portalu grupę miłośników ziemi grójeckiej zainspirowało to, co dzieje się u h sąsiadów. W Warce od pewnego czasu prężnie funkcjonują dwa konkurujące ze sobą portale miejskie. Swoje miejsce w sieci mają też mieszkańcy Góry Kalwarii. Teraz czas, aby takie miejsce w Internecie mieli także mieszkańcy Grójca.

Grojec24.net został podzielony na takie kategorie, jak: Wiadomości, Sport, Kultura, Wkrótce oraz O Grójcu. Redakcja portalu stawia na interaktywność z Czytelnikami: nie tylko działa aktywnie w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter), daje możliwość komentowania wszystkich artykułów, ale także liczy, iż to Czytelnicy będą tworzyć portal poprzez przesyłanie swoich materiałów i informowanie o pilnych wydarzeniach za pomocą specjalnie do tego stworzonej aplikacji Alarm24.

Domeną Grojec24.net ma być multimedialność. Oprócz galerii zdjęć stworzono własną internetową telewizję, gdzie będą publikowane ważne dla grójecczyzny filmy i relacje.

W ciągu najbliższych dni redakcja planuje uruchomić aplikację Ogłoszenia, która w założeniu ma pozwolić na stworzenie swoistego grójeckiego wirtualnego bazaru, gdzie wszyscy mieszkańcy będą mogli za darmo umieszczać własne anonse, i dzięki temu nie zaśmiecać ich papierowymi wersjami miasta. W przygotowaniu jest także Katalog WWW, gdzie znajdą się wszystkie ważne dla Grójczan adresy stron internetowych.

Z okazji premiery serwisu przygotowano kilka ekskluzywnych materiałów. Wśród nich znajdują się m.in. wywiad z Pawłem Bibą Binkiewiczem – pochodzącym z Grójca muzykiem, finalistą programu X-Factor, wywiad z Jakubem Kwiatkowskim – twórcą i wydawcą portalu wWarce.pl, a także obszerna foto-galeria prezentująca kilkadziesiąt prac grójeckiego malarza Sebastiana Krawczaka.


Redakcja portalu jest otwarta na współpracę ze wszelkimi organizacjami, osobami prywatnymi, a także instytucjami tak samorządowymi, jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju gminy Grójec i okolic.
Portal można odwiedzać pod adresem: www.omegacall.org

autor: Redakcja
źródło:
data: 4 sierpnia 2013 r. (16:50)
Drukuj
Copyright © 2007-2009 grojeckie.info