Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019. Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
O portalu
Portal Grojeckie.info jest internetowym centrum informacji o ziemi grójeckiej, tworzonym przez Grójczan dla Grójczan. W przyszłości portal ma stać się elektronicznym kompendium wiedzy o naszym mieście oraz regionie.


Pierwsza wersja portalu (wrzesień 2007)


Z inicjatywą utworzenia portalu wyszedł we wrześniu 2007 roku Mateusz Adamski (MazowszeGrojec.pl, „Nad Wisłą”). Do pomysłu pozytywnie podszedł wówczas Sebastian Dulemba („Nasze miasto”), który jako pierwszy rozpoczął stałą współpracę z Grojeckie.info.

Otwarcie portalu odbiło się szczególnie pozytywnym echem w grójeckiem środowisku sportowym. Obecnie współpracujemy z klubem piłkarskim Mazowsze, stowarzyszeniami WGR, Kultura i Sport, Marceli-Team, a także z Amatorską Ligą Piłki Siatkowej powiatu grójeckiego. Ponadto łamy naszego portalu informacjami z grójeckiego środowiska miłośników dobrego kina urozmaica Grzegorz Rylski (Dyskusyjny Klub Filmowy „Jasminum”).

Druga wersja portalu (czerwiec 2008)


Ciągle się rozwijamy, i jesteśmy otwarci na każdy rodzaj i formę współpracy. Yoox.com vouchers Yoox.com voucher codes Yoox.com discount codes