Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019. Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Tag Heuer replica watches https://www.tidslommen.com Poinformuj nas o wydarzeniu
Jeżeli jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia, które jest godne naszej uwagi, to daj nam znać! Portal ziemi grójeckiej czeka na wasze newsy! Są wydarzenia, przy których nie ma reporterów. Są fakty, których nie znają dziennikarze lokalnych gazet. To właśnie o nich chcemy się dowiedzieć dzięki Tobie. Jeżeli sytuacja, w której się znalazłeś jest godna uwagi, to nie trać czasu i poinformuj nas o tym!

Jesteś świadkiem zdarzenia i chciałbyś nas o tym poinformować, to nie trać czasu i zadzwoń lub napisz SMSa, zrób film lub zdjęcia komórką i wyślij nam informację na numer: 0604-63-82-63. Oprócz tego, możesz wysłać do nas informację o wydarzeniu mailem na adres: redakcja@grojeckie.info lub skontaktować się z nami pod numerem gadu-gadu: 1098059.

Ty coś zobaczyłeś, opiszemy i pokażemy na łamach portalu Grojeckie.info. Jesteśmy po to, aby informować mieszkańców, o wydarzeniach godnych uwagi! Ty również sąsiedzie, możesz przyczynić się do poinformowania innych o interesującym wydarzeniu w naszej okolicy. Czekamy na Wasze telefony, SMSy i informacje oraz zdjęcia wysłane mailem.best inkjet paper online inkjet paper cheap inkjet paper inkjet photo paper