Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Praca (173)
Cartier 1904 - CH chain on replica watches MC type automatic mechanical movement, timing clock, calendar display window 6 positions. Waterproof depth of 100 meters.


Kierownik Sklepu w Grójcu
Stokrotka Sp. z o.o. to nowoczesna firma handlowa, zatrudniająca ponad 5000 osób, należąca do jednej z największych notowanych na giełdzie grup handlowych w Polsce. Prowadzimy detaliczną sprzedaż artykułów spożywczych w supermarketach zlokalizowanych na terenie całej Polski Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.stokrotka.pl. W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale tworzymy nowe miejsca pracy. Obecnie poszukujemy w Grójcu kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK SKLEPU Miejsce pracy: Grójec Nr ref.: KS/04/Grójec Zadaniem osoby zatrudnionej będzie kierowanie zespołem pracowników oraz zarządzanie jednostką handlową. Wymagania: •wykształcenie minimum średnie •minimum roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze - na stanowisku kierowniczym w jednostce handlowej, najlepiej w branży spożywczej •umiejętność obsługi komputera •dyspozycyjność •zaangażowanie •odporność na stres i dobra organizacja pracy •predyspozycje kierownicze Oferujemy: •motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników •pracę w przyjaznej atmosferze •możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy •istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy dla osób niepełnosprawnych Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: praca@stokrotka.pl Prosimy o napisanie w tytule e-maila numeru ref.: KS/04/Grójec. Gwarantujemy poufność. nformujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje. Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 r. O Ochronie danych osobowych, Dziennik ustaw Nr 133 Poz. 883)."
Kontakt: praca@stokrotka.pl
Dodane: 18.05.2010 13:38

szukam pracy
Jestem studentką I roku prawa w trybie niestacjonarny.Ponadto ukończyłam kurs komputerowy.Interesuje mnie praca biurowa.Wszelkie propozycję proszę przesyłać na podany niżej adres :
Kontakt: J.K.11@wp.pl
Dodane: 29.04.2010 08:57

Szukamy osoby do tworzenia serwisu www.
Poszukujemy osoby (np. studenta informatyki, ale niekoniecznie) do współpracy przy tworzeniu serwisu www. Wymagamy znajomości tematu, sprawności w działaniu i elastyczności. Możliwa dłuższa współpraca.
Kontakt: 604 988 663
Dodane: 19.04.2010 11:15

szukam pracy grojec i okolice
mlody zdolny lat 20 ukonczona szkola o profilu Zarszadanie Informacja,prawo jazdy,jezyk angielski w stopniu komunikatywnym ,starz pracy odbyty w Urzedzie Skarbowym w Grojcu oczekuje na propozycje pracy kontakt;0486647537 po 16;00
Kontakt: Lukasz szczytowski Grojec 05-600 ul;Orzeszkowej 52/8 tel;0486647537
Dodane: 16.03.2010 07:50

Pracowników Ochrony
Poszukujemy pracowników ochrony do pracy na obiekcie handlowym w Jankach. System 12 godzinny.
Kontakt: 022-560-5140 lub 605-955-573
Dodane: 09.03.2010 13:22

Szukam pracy biurowej - PILNE!!
Nazywam się Kołacz Iwona. mam 23 lata. szukam pracy biurowej w Grójcu. Obecnie studiuję na pierwszym roku w Wyższej szkole Ekonomiczno-Informatycznej (studia uzupełniające magisterskie) na kierunku ekonomia i specjalności: studia europejskie- fundusze unijne.Jestem z zawodu technikiem ekonomistą (egzamin potwierdzające kwalifikacje zdałam z bardzo wysokim wynikiem). Odbyłam roczny staż w Urzędzie Skarbowym w Grójcu
Kontakt: iwona_kolacz@wp.pl
Dodane: 08.03.2010 17:35

Stażysta w Dziale Logistyki w Grójcu lub w Stadhagen (Niemcy)
Głównym celem stanowiska jest wsparcie przy wprowadzaniu nowego systemu zarządzania opakowaniami w regionie North Europe Operations. Do najważniejszych obowiązków należą: •Pomoc przy wprowadzaniu systemu w poszczególnych zakładach •Połączenie systemu pomiędzy Centralnym PC&L, zakładami i dostawcami •Analiza i obsługa danych bazowych •Tworzenie i zaadoptowywanie specyfikacji i instrukcji obsługi •Pomoc przy wprowadzaniu modyfikacji •Instruktaż dla pracowników Faurecii i dla dostawców Wymagania: •Wykształcenie wyższe w zakresie Logistyki i/lub Informatyczne •Pierwsze doświadczenia w pracy w dziale Logistyki w środowisku przemysłowym •Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana) oraz niemieckiego (preferowana) •Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel •Samodzielność w działaniu •Umiejętność szybkiego uczenia •Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu •Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne Staż trwa 9 miesięcy i jest płatny. Jeśli jesteś zainteresowany stażem zagranicznym przejazd i zakwaterowanie pokrywa pracodawca. Zdobądź cenne doświadczenie z punktu widzenia dzisiejszego rynku pracy!
Kontakt: kamila.trzepacz@faurecia.com
Dodane: 04.03.2010 09:16

DAM PRACĘ
ASYSTENTKA DO PRACY BIUROWEJ ZE ZNAJOMOŚCIĄ KOMUNIKATYWNEGO J.ANGIELSKIEGO ORAZ ZAGADNIEŃ ADMINISTRACYJNO-KADROWYCH. MIEJSCE PRACY-JANKI
Kontakt: GRACE-INTERNATIONAL SP. Z O.O. 22 715 67 35 mail: kinga.wolska@grace-international.pl
Dodane: 25.02.2010 13:00

praca dla KIEROWCÓW (z ZAKWATEROWANIEM)
PPKS Warszawa, Oddział Piaseczno, zatrudni KIEROWCÓW autobusów. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i płacy, miłą i przyjazną atmosferę. Zapewniamy zakwaterowanie. Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Kadr.
Kontakt: PPKS Warszawa, nr tel.: 022-82-36-808, e-mail: praca(at)pks.warszawa.pl , www.pksbilety.pl
Dodane: 06.02.2010 11:11

Firma zatrudni doradców kredytowych
Firma zatrudni doradców kredytowych. Możliwość przyuczenia. Wynagrodzenie prowizyjne.
Kontakt: Malwina Dudkiewicz tel 662724800
Dodane: 20.01.2010 11:12


<<< poprzednia -   3  4  5  6  7   - nastďż˝pna >>>

Portal Grojeckie.info nie bierze odpowiedzialności za treść opublikowanych ogłoszeń, ani za uczciwość oferentów.
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers