Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Regulamin Ogłoszeń

1. Każdy użytkownik portalu Grojeckie.info może bezpłatnie zamieścić własne ogłoszenie w dziale Ogłoszenia.

2. O publikacji ogłoszenia decyduje Administrator.

3. Za treść ogłoszenia zamieszczonego w serwisie odpowiada wyłącznie osoba, które to ogłoszenie zamieściła (użytkownik) i jednocześnie portalu Grojeckie.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tej kwestii.

4. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce.

5. Zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.

6. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń - materiałów o charakterze towarzyskim i/lub z podtekstem erotycznym, jeżeli ich treść wskazuje na zamiar ułatwiania bądź nawiązania kontaktów mających cel inny niż matrymonialny.

7. Zabrania się wielokrotnego zamieszczania w tej samej kategorii ogłoszeń tego samego produktu lub usługi przez jednego użytkownika.

8. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń zawierających adresy WWW stron komercyjnych a także reklamy innych serwisów WWW poprzez podanie ich nazwy. Ogłoszenia takie będą usuwane.

9. Portal Grojeckie.info zastrzega sobie prawo przyporządkowania ogłoszeń do właściwej kategorii, biorąc treść ogłoszenia za kryterium przyporządkowania.

10. W wypadku stwierdzenia niezgodności tytułu lub treści ogłoszenia z postanowieniami niniejszego regulaminu, serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia takiego ogłoszenia bez powiadomienia zgłaszającego użytkownika.

11. Portal Grojeckie.info zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers