Dzisiaj jest czwartek, 24 wrze�nia 2020. Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 22 tekst(ów) w kategorii Chynów.
Próbował gasić pożar i zginął
(Wiadomości, 20 października 2010 r. )
Ciało 54-letniego mieszkańca Warszawy znalazła jego żona po tym jak najprawdopodobniej spadł z dachu podczas gaszenia pożaru domku letniskowego w Watraszewie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chynów: trzech kandydatów na wójta
(Wiadomości, 9 października 2010 r. )
Jedynym wójtem spośród wszystkich w powiecie grójeckim, który zdecydował się nie ubiegać ponownie o reelekcję jest Grzegorz Górski, który przez kilkanaście ostatnich lat kierował urzędem gminy w Chynowie. Grojeckie.info poznało nazwiska osób, które będą chciały go zastąpić.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Nie dość, że pijany to jeszcze spowodował wypadek
(Wiadomości, 5 października 2010 r. )
29-letni mieszkaniec gminy Grójec kierując oplem corsą zderzył się z ciężarowym dafem. Jak się okazało kierowca osobowej corsy miał prawie promil alkoholu w organizmie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wielki Festyn Rodzinny z okazji otwarcia nowego placu zabaw
(Kultura, 4 października 2010 r. )
26 września 2010 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Machcinie uroczyście otwarto nowy plac zabaw dla dzieci. Wielki Festyn Rodzinny zwieńczył projekt realizowany w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2010.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chór Aleksandrowa wystąpi w Drwalewie
(Kultura, 30 września 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy na Jedyny i nie powtarzalny Koncert Chóru Aleksandrowa. Zespół uznawany jest za jeden z najlepszych chórów męskich na całym świecie. Niecodzienne połączenie harmonijności i czystości brzmienia akademickiego zespołu z emocjonalnością i bezpośredniością związanymi z muzyka ludową. Specjalnie dla Grójeckiej publiczności wystąpią 11.10.2010 r. w Zespole Pałacowo – Parkowym w Drwalewie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Ukrył się przed policjantami w bagażniku
(Wiadomości, 29 marca 2010 r. )
Policjanci z grójeckiej drogówki zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Chynów w wieku 17 i 18 lat, którzy próbowali włamać się a następnie ukraść osobowego forda. Młodszy z nich został zwolniony, teraz zajmie się nim Sąd Rodzinny. Starszy natomiast usłyszy dziś zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Głuchów deklasował w Chynowie
(Sport, 11 lutego 2010 r. )
Aż 16 zespołów piłkarskich z powiatu grójeckiego rywalizowało w poprzednią niedzielę w halowym turnieju o puchar firmy Roto Tech, który odbył się w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im. Reymonta w Chynowie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Policjanci odnaleźli skradziony samochód
(Wiadomości, 27 stycznia 2010 r. )
Funkcjonariusze z posterunku policji w Chynowie w kompleksie leśnym odnaleźli skradziony dwa dni wcześniej samochód osobowy m-ki Nissan Primiera o wartości 17.000 zł.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wieś bezprawia?
(Wiadomości, 5 grudnia 2009 r. )
Wsi spokojna, wsi wesoła - pisał niegdyś poeta w swojej sielance. Dzisiaj brzmi to jak drwina lub ironia - szczególnie dla mieszkańców Drwalewa.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chór Aleksandrowa śpiewał w drwalewskim pałacu
(Kultura, 8 listopada 2009 r. )
Tego nikt się nie spodziewał. Wprawdzie właściciel pałacu w Drwalewie zapowiadał występ słynnego Chóru Aleksandrowa, ale niewielu było takich, którzy wierzyli, że rosyjscy artyści pojawią się w niewielkiej mazowieckiej wsi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3   - nastďż˝pna >>>