Dzisiaj jest ďż˝roda, 17 paďż˝dziernika 2018. Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 179 tekst(ów) w kategorii Powiat Grójecki.
Hala? Przedszkole? Droga? Zdecyduj ty
(Wiadomości, 7 kwietnia 2011 r. )
Burmistrzowie, planując inwestycje na najbliższe lata, chcą się dowiedzieć, jakie jest w tej sprawie zdanie mieszkańców.
[czytaj więcej | komentarze: 30]

1,5 tys. podpisów pod petycją o przebudowę drogi nr 728
(Wiadomości, 2 marca 2011 r. )
Kończy się cierpliwość władz i mieszkańców gmin, przez które biegnie droga wojewódzka. Do przebudowy „728” na odcinku od Nowego Miasta nad Pilicą do Grójca samorząd Mazowsza przymierza się od siedmiu lat. Trasa jest w fatalnym stanie, wymaga natychmiastowego remontu. Jej zarządca nie jest w stanie powiedzieć, kiedy może się on rozpocząć.
[czytaj więcej | komentarze: 83]

ALPS: Kocury i GOS 1 mistrzami na półmetku
(Sport, 7 lutego 2011 r. )
Po pierwszej rundzie rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Powiatu Grójeckiego w tabeli prowadzą Kocury Warka oraz GOS 1 Grójec, które zdobyły po 12 punktów. Trzecią pozycję zajmuje Sadownik Błędów.
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Marceli Bińkowski po raz drugi Najpopularniejszym Trenerem Roku w Powiecie
(Sport, 3 lutego 2011 r. )
Marceli Bińkowski, instruktor Sportów Walki, po raz drugi został Najpopularniejszym Trenerem Roku w Powiecie Grójeckim w organizowanym przez Echo Dnia Plebiscycie Sportowym.
[czytaj więcej | komentarze: 13]

Bezpieczne Ferie 2011 - co trzeba wiedzieć i pamiętać
(Wiadomości, 1 lutego 2011 r. )
Niedługo rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. W tym czasie mazowiecka Policja na terenie całego województwa przeprowadzi działania pod nazwą „Bezpieczne ferie 2011”. Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zimowego wypoczynku.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Pozarządowa rodzina się łączy
(Wiadomości, 27 stycznia 2011 r. )
Powstało Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Grójeckiego. Skupia 39 stowarzyszeń z dziewięciu gmin. Panerai replica watches https://wristwatchesonsale.com
[czytaj więcej | komentarze: 111]

Fotoradary trafiły do kąta
(Wiadomości, 27 stycznia 2011 r. )
Początek roku bez mandatów od strażników miejskich. – Nie chcemy, żeby ktoś zarzucił nam działania wbrew prawu – tłumaczą gminni komendanci. Panerai replica watches https://www.watchsupercopy.com
[czytaj więcej | komentarze: 21]

Starostwo szuka oszczędności i zaczyna od swoich urzędników
(Wiadomości, 27 stycznia 2011 r. )
W ostatni piątek rada powiatu grójeckiego uchwaliła budżet na 2011 rok. Serię autopoprawek do uchwały zgłosił nowy starosta Marian Górski. Miały one na celu przede wszystkim zmniejszenie deficytu budżetowego. Panerai replica watches https://www.watchsupercopy.com
[czytaj więcej | komentarze: 18]

Karczewski i Suski w ścisłym kierownictwie PiS
(Wiadomości, 26 stycznia 2011 r. )
Decyzją Rady Politycznej do Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości, tzw. ścisłego kierownictwa partii, weszło dziś szesnaście osób. Wśród nich trzech radomskich polityków:poseł Marek Suski, senator Stanisław Karczewski oraz dr Zbigniew Kuźmiuk - donosi oficjalna strona senatora Karczewskiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Uwaga! Pijani kierowcy na drogach powiatu
(Wiadomości, 24 stycznia 2011 r. )
Ponad dwa promile miał kierujący daewoo nexia, którego zatrzymała grójecka drogówka. Drugi zatrzymany kierowca mając ponad promil przyjechał do Mogielnicy aż z powiatu Tomaszowskiego.
[czytaj więcej | komentarze: 105]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>