Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt

(Błędów, 1 lutego 2011 r. )
W Publicznym Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie 27.01.2011r. odbyła się niezwykła lekcja historii. Uczestniczyli w niej uczniowie klas trzecich oraz goście pan Zbigniew Niziński - przedstawiciel fundacji „Pamięć, która trwa”, pan Józef Grudziąż - mieszkaniec Błędowa oraz pan Jacek Adamski - sekretarz gminy.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Koncertowy finał w klubie Studio
(Grójec, 27 stycznia 2011 r. )
Młodzieżowa Szkoła Drugiej Szansy w Grójcu serdecznie zaprasza na Finał Projektu „MŁODZIEŻŻAKI – MYŚLI i SŁOWA”. Rozpoczęcie Finału: 29 stycznia 2011r. (sobota) o godz. 19.00. Klub Studio - Grójec, ul. Mogielnicka 28 (nad „Biedronką”).
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Koncert w kościele św. Mikołaja w Grójcu
(Grójec, 20 stycznia 2011 r. )
Zapraszamy na Koncert Kolęd, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 stycznia o godz. 20.00 w Kościele św. Mikołaja w Grójcu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wystawa Janusza Karasia w GOK
(Grójec, 19 stycznia 2011 r. )
Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę rysunku i malarstwa Janusza Karasia, autora „Kozienickich opowieści”. Otwarcie wystawy będzie połączone ze spotkaniem autorskim, które odbędzie się 27
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Grójec zagrał rekordowo dla WOŚP
(Grójec, 15 stycznia 2011 r. )
Rekordową kwotę ponad 47 tys. zł (prawie dwukrotnie więcej niż w poprzedniej edycji) uzbierał grójecki sztab WOŚP. Na ulicach miasta, a także w Błędowie i Wilkowie, kwestowało łącznie 77 osób. W tym harcerze z miejscowego hufca oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wernisaż twórcy z Lewiczyna w GOK
(Grójec, 11 stycznia 2011 r. )
Na najbliższej wystawie w Klubie Artystycznym GALERIA zostanie zaprezentowany cykl prac Roberta Kępki zatytułowany KOREKTA, który jest wynikiem poszukiwań twórczych autora. Zapraszamy na wernisaż już 14 stycznia 2011 r. (piątek) o godz. 18.00. Wieczór uświetni spotkanie z poezją śpiewaną "Przyjmij życie".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Sylwestrowe szaleństwo w centrum Grójca i Warki
(Grójec, 28 grudnia 2010 r. )
Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza na zabawę sylwestrową na pożegnanie 2010 roku. Impreza odbędzie się na wyremontowanej płycie rynku. Start godzina 22.00. Zagra zespół Średnia. O północy pokaz fajerwerków i życzenia noworoczne, a następnie do godziny 2.00 dyskoteka.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Koncert z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
(Grójec, 26 grudnia 2010 r. )
W niedzielę 9 stycznia już po raz dziewiętnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert lokalnych zespołów. Na scenie GOK wystąpią: Jakpotkid, Gem Stones, Manhattan 44, Cube, Icona oraz Średnia. Punktualnie o godzinie 20.00 tradycyjne światełko do nieba. Zapraszamy!
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Christmas All Stars - konkurs piosenki świątecznej
(Grójec, 22 grudnia 2010 r. )
W piątek późnym popołudniem w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się, tradycyjnie o tej porze roku, druga edycja konkursu piosenki świątecznej i zimowej Christmas All Stars.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Noworoczna amnestia w grójeckiej bibliotece
(Grójec, 19 grudnia 2010 r. )
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu ogłosiło amnestię noworoczną. W dniach 27 do 31 grudnia 2010 roku wszyscy czytelnicy, którzy zalegają ze zwrotem książek w MGBP w Grójcu mogą je oddać bez ponoszenia konsekwencji finansowych.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

4.urodziny DKF
(Grójec, 7 grudnia 2010 r. )
W ten weekend 4. urodziny świętować będzie Dyskusyjny Klub Filmowy "Jasminum", działający w Grójeckim Ośrodku Kultury! Z tej okazji w naszym kinie zostaną wyświetlone filmy Jana Jakuba Kolskiego. W piątek o 17:00 wyświetlony zostanie debiut reżysera: "Pogrzeb kartofla", a w sobotę (również o 17:00) przepiękna "Wenecja" - aktualnie ostatni film w dorobku J.J.Kolskiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Owsiak i jego film o Woodstocku
(Grójec, 2 grudnia 2010 r. )
W ubiegły piątek gościem Dyskusyjnego Klubu Filmowego Jasminum działającego przy Grójeckim Ośrodku Kultury był Jerzy Owsiak. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkał się z kinomanami przy okazji projekcji filmu „Przystanek Woodstock. Najgłośniejszy film polski”.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>