Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Klub Literacki "Myślę sobie..." w Błędowie
(Grójec, 26 listopada 2010 r. )
Dnia 12 listopada 2010 roku odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Literackiego "Myślę sobie...". Na spotkanie oprócz członków Klubu przybyli zaproszeni goście: Pani Urszula Wojtczak, Pani Izabela Stromecką i Pani Marzena Puchalska.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

10.Festiwal Piosenki Angielskiej już za cztery miesiące
(Grójec, 25 listopada 2010 r. )
W połowie marca 2011 r, już po raz dziesiąty uczestnicy Festiwalu Piosenki Angielskiej staną na deskach sceny Grójeckiego Ośrodka Kultury. Pierwsza edycja Festiwalu miała miejsce w 2001r. Organizatorami Festiwalu jak co roku są: Grójecki Ośrodek Kultury, L.O. im. P.Skargi w Grójcu oraz Szkoła Języków Obcych ‘ENGLINK.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Grójeckie LO koordynatorem międzynarodowego projektu
(Grójec, 25 listopada 2010 r. )
W ubiegłym tygodniu dwoje nauczycieli (Paweł Pośnik i Magdalena Sarnecka-Zys) oraz dwoje uczniów klas pierwszych (Daria Bechter i Maciej Warpechowski) z liceum im. ks. Skargi wybrało się do Bułgarii. Odbyło się tam spotkanie w ramach współpracy partnerskiej pomiędzy szkołami z sześciu różnych krajów europejskich (Włoch, Niemiec, Bułgarii, Turcji, Cypru oraz Polski).
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Musical "KLIMAKTERIUM... I JUŻ"- dodatkowy spektakl w GOK
(Grójec, 25 listopada 2010 r. )
W sobotę 4 grudnia o godz. 19:30 na deskach Grójeckiego Ośrodka Kultury odbędzie się dodatkowy spektakl "Klimakterium... i już".
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Wystawa ikon ks. Drąga w Klubie Artystycznym GALERIA
(Grójec, 24 listopada 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy ikon ks. Stanisława Drąga, które będzie miało miejsce 2 grudnia 2010 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Klubie Artystycznym GALERIA.Wernisaż uświetni śpiew chóru kaplicy prawosławnej p. w. św. Grzegorza Peradze w Warszawie oraz występ zespołu wokalnego CANTABILE z Warki. Ekspozycja ikon będzie dostępna w Grójeckim Ośrodku Kultury do 4 stycznia 2011 r.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Po grójecku z Kazimierzem Kochańskim
(Grójec, 24 listopada 2010 r. )
17 listopada w wypożyczalni dla Dorosłych Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu odbyło się spotkanie autorskie z Kazimierzem Kochańskim.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Jerzy Owsiak przyjedzie do Grójca (+ zwiastun filmu)
(Grójec, 24 listopada 2010 r. )
W najbliższy piątek DKF "Jasminum" zaprasza na film "Przystanek Woodstock. Najgłośniejszy film polski". Po seansie nie lada gratka, spotkanie z jedną z najbardziej charyzmatycznych osobistości polskiej sceny (nie tylko rozrywkowej) i współreżyserem filmu, JURKIEM OWSIAKIEM.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wystawa "AKT I - KOBIECE" w GOK
(Grójec, 17 listopada 2010 r. )
Bardzo serdecznie zapraszam na wystawę prac Angeliki Kazimierskiej pt. "AKT I - KOBIECE". Otwarcie wystawy będzie miało miejsce 18 listopada 2010 r. (czwartek) o godz. 18.30 w Klubie Artystycznym GALERIA.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Ruszają zapisy na zajęcia taneczne
(Grójec, 17 listopada 2010 r. )
Grójecki Ośrodek Kultury oraz Szkoła Tańca Duet Dance ogłaszają zapisy na zajęcia taneczne.
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Hemp Gru w GOK
(Grójec, 15 listopada 2010 r. )
Zapraszamy w najbliższy czwartek na występ hip-hopowego zespołu HEMP GRU w Grójeckim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie 10zł do nabycia przed koncertem.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wieczór autorski Kazimierza Kochańskiego
(Grójec, 12 listopada 2010 r. )
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu zaprasza na wieczór autorski Kazimierza Kochańskiego pt: „A jednak uśmiech”, na którym przedstawione zostaną najnowsze fraszki, wiersze i piosenki autora.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Patron zobowiązuje, czyli delegacja Muzeum Pułaskiego na gościnnych wojażach
(Inne, 7 listopada 2010 r. )
W dniach 28-29 X 2010 delegacja Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego wzięła udział w uroczystym ślubowaniu klas pierwszych Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie oraz w obchodach Dnia Patrona Szkoły, w 231. rocznicę śmierci K. Pułaskiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers