Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Batalia Dźwiękooff 2010 - werdykt
(Grójec, 3 listopada 2010 r. )
W ostatnią sobotę października w Grójeckim Ośrodku Kultury odbył się, już po raz drugi, Przegląd Muzyki Alternatywnej „Batalia Dźwiękooff”. Podobnie jak w zeszłym, tak i w tym roku, organizatorem „Batalii” była Młodzieżowa Szkoła Drugiej Szansy w Grójcu we współpracy z GOK-iem. Jury pod przewodnictwem p. Magdaleny Skassa-Wojtasiak przyznało główną nagrodę – Grand Prix – zespołowi MINDSEDGE z Góry Kalwarii (na zdjęciu).
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Na przekór – spojrzenie na Przemka Zientka
(Grójec, 29 października 2010 r. )
Zapraszam na wystawę malarstwa Przemka Zientka, której uroczyste otwarcie będzie miało miejsce 4 listopada 2010 r. o godz. 17.00 w Klubie Artystycznym GALERIA. Po wernisażu odbędą się artystyczne Zaduszki w wykonaniu Pawła Orkisza. Ekspozycja będzie dostępna do 16 listopada br.
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Przedszkolaki z Grójca zafascynowane Pułaskim
(Warka, 22 października 2010 r. )
19 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego gościło w Przedszkolu nr 2 w Grójcu, gdzie odbyła się wyjazdowa lekcja muzealna dla najmłodszych.
[czytaj więcej | komentarze: 17]

Nagroda dla wareckiego muzeum
(Warka, 20 października 2010 r. )
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zdobyło III nagrodę w konkursie „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne - Wierzba” za wystawę „MY NARÓD...90 lat dyplomacji między Polską a USA”. Autorami nagrodzonej wystawy są: Iwona Stefaniak – historyk sztuki i dyrektor muzeum oraz Karol Kucharski – historyk, archiwista, asystent muzealny. Muzeum otrzymało statuetkę, dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 5625 zł.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Ślubowanie klas pierwszych Publicznego Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie
(Błędów, 20 października 2010 r. )
To był szczególny dzień dla wychowanków p. Krystyny Wierzbickiej, p. Karoliny Sulimy i p. Sylwii Woszczyk. Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności.
[czytaj więcej | komentarze: 43]

Wystawa fotografii Andrzeja Zygmunta Roli-Stężyckiego w GOK
(Grójec, 18 października 2010 r. )
Zapraszam na wystawę fotografii Andrzeja Zygmunta Roli-Stężyckiego, której uroczyste otwarcie będzie miało miejsce 21 października 2010 r. o godz. 18.00 w Klubie Artystycznym GALERIA. Temat ekspozycji został zaczerpnięty z książki „Rezydencje... ziemiańskie siedziby w Grójeckiem”, która jest już trzecim albumem fotograficznym z cyklu „Grójecczyzna”.
[czytaj więcej | komentarze: 95]

Batalia Dźwiekooff 2010: wygraj bezpłatną sesje nagraniową
(Grójec, 13 października 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych muzyków z powiatu grójeckiego, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie profesjonalnego wydawnictwa, do wzięcia udziału w 2. Grójeckim Przeglądzie Muzyki Alternatywnej „BATALIA DŹWIĘKOOFF”. Do wygrania bezpłatna sesja nagraniowa w nowo powstałym w Grójcu STUDIU NAGRAŃ „Gejzer Off Art”.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Dzień Pułaskiego w Warce
(Warka, 6 października 2010 r. )
11 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na Dzień Kazimierza Pułaskiego w 231. rocznicę śmierci Bohatera Polski i USA. Pomimo przygotowań do rozpoczęcia robót budowlanych na terenie parku i pałacu – muzeum nie zapomina o swoim Bohaterze. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 patriotyczną Mszą św. w kościele pofranciszkańskim w Warce.
[czytaj więcej | komentarze: 23]

Otwarcie wystawy obrazów Doroty Fajks i nie tylko
(Grójec, 5 października 2010 r. )
Otwarcie wystawy obrazów Doroty Fajks odbędzie się w Klubie Artystycznym GALERIA w dniu 7 października 2010 r. o godz. 18.00. Wernisaż będzie połączony z wieczorem autorskim „mkd” Macieja Krzysztofa Dąbrowskiego, autora niedawno wydanego tomiku poezji „ROMANTICA”. Wiersze będzie czytał Kazimierz Kochański, a piosenki autorstwa „mkd” (muzyka i tekst) zaśpiewa Monika Śmielak.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wielki Festyn Rodzinny z okazji otwarcia nowego placu zabaw
(Chynów, 4 października 2010 r. )
26 września 2010 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Machcinie uroczyście otwarto nowy plac zabaw dla dzieci. Wielki Festyn Rodzinny zwieńczył projekt realizowany w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2010.
[czytaj więcej | komentarze: 19]

Spektakl "Brel raz jeszcze" w GOK
(Grójec, 30 września 2010 r. )
Zapraszamy na spektakl "Brel raz jeszcze - listy Brela do żony" reżyserii Krystyny Jandy.
[czytaj więcej | komentarze: 93]

Chór Aleksandrowa wystąpi w Drwalewie
(Chynów, 30 września 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy na Jedyny i nie powtarzalny Koncert Chóru Aleksandrowa. Zespół uznawany jest za jeden z najlepszych chórów męskich na całym świecie. Niecodzienne połączenie harmonijności i czystości brzmienia akademickiego zespołu z emocjonalnością i bezpośredniością związanymi z muzyka ludową. Specjalnie dla Grójeckiej publiczności wystąpią 11.10.2010 r. w Zespole Pałacowo – Parkowym w Drwalewie.
[czytaj więcej | komentarze: 28]


<<< poprzednia -   2  3  4  5  6   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers