Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Batalia Dźwiękooff 2010 - werdykt
(Grójec, 3 listopada 2010 r. )
W ostatnią sobotę października w Grójeckim Ośrodku Kultury odbył się, już po raz drugi, Przegląd Muzyki Alternatywnej „Batalia Dźwiękooff”. Podobnie jak w zeszłym, tak i w tym roku, organizatorem „Batalii” była Młodzieżowa Szkoła Drugiej Szansy w Grójcu we współpracy z GOK-iem. Jury pod przewodnictwem p. Magdaleny Skassa-Wojtasiak przyznało główną nagrodę – Grand Prix – zespołowi MINDSEDGE z Góry Kalwarii (na zdjęciu).
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Na przekór – spojrzenie na Przemka Zientka
(Grójec, 29 października 2010 r. )
Zapraszam na wystawę malarstwa Przemka Zientka, której uroczyste otwarcie będzie miało miejsce 4 listopada 2010 r. o godz. 17.00 w Klubie Artystycznym GALERIA. Po wernisażu odbędą się artystyczne Zaduszki w wykonaniu Pawła Orkisza. Ekspozycja będzie dostępna do 16 listopada br.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Przedszkolaki z Grójca zafascynowane Pułaskim
(Warka, 22 października 2010 r. )
19 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego gościło w Przedszkolu nr 2 w Grójcu, gdzie odbyła się wyjazdowa lekcja muzealna dla najmłodszych.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Nagroda dla wareckiego muzeum
(Warka, 20 października 2010 r. )
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zdobyło III nagrodę w konkursie „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne - Wierzba” za wystawę „MY NARÓD...90 lat dyplomacji między Polską a USA”. Autorami nagrodzonej wystawy są: Iwona Stefaniak – historyk sztuki i dyrektor muzeum oraz Karol Kucharski – historyk, archiwista, asystent muzealny. Muzeum otrzymało statuetkę, dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 5625 zł.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Ślubowanie klas pierwszych Publicznego Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie
(Błędów, 20 października 2010 r. )
To był szczególny dzień dla wychowanków p. Krystyny Wierzbickiej, p. Karoliny Sulimy i p. Sylwii Woszczyk. Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wystawa fotografii Andrzeja Zygmunta Roli-Stężyckiego w GOK
(Grójec, 18 października 2010 r. )
Zapraszam na wystawę fotografii Andrzeja Zygmunta Roli-Stężyckiego, której uroczyste otwarcie będzie miało miejsce 21 października 2010 r. o godz. 18.00 w Klubie Artystycznym GALERIA. Temat ekspozycji został zaczerpnięty z książki „Rezydencje... ziemiańskie siedziby w Grójeckiem”, która jest już trzecim albumem fotograficznym z cyklu „Grójecczyzna”.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Batalia Dźwiekooff 2010: wygraj bezpłatną sesje nagraniową
(Grójec, 13 października 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych muzyków z powiatu grójeckiego, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie profesjonalnego wydawnictwa, do wzięcia udziału w 2. Grójeckim Przeglądzie Muzyki Alternatywnej „BATALIA DŹWIĘKOOFF”. Do wygrania bezpłatna sesja nagraniowa w nowo powstałym w Grójcu STUDIU NAGRAŃ „Gejzer Off Art”.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Dzień Pułaskiego w Warce
(Warka, 6 października 2010 r. )
11 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na Dzień Kazimierza Pułaskiego w 231. rocznicę śmierci Bohatera Polski i USA. Pomimo przygotowań do rozpoczęcia robót budowlanych na terenie parku i pałacu – muzeum nie zapomina o swoim Bohaterze. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 patriotyczną Mszą św. w kościele pofranciszkańskim w Warce.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Otwarcie wystawy obrazów Doroty Fajks i nie tylko
(Grójec, 5 października 2010 r. )
Otwarcie wystawy obrazów Doroty Fajks odbędzie się w Klubie Artystycznym GALERIA w dniu 7 października 2010 r. o godz. 18.00. Wernisaż będzie połączony z wieczorem autorskim „mkd” Macieja Krzysztofa Dąbrowskiego, autora niedawno wydanego tomiku poezji „ROMANTICA”. Wiersze będzie czytał Kazimierz Kochański, a piosenki autorstwa „mkd” (muzyka i tekst) zaśpiewa Monika Śmielak.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wielki Festyn Rodzinny z okazji otwarcia nowego placu zabaw
(Chynów, 4 października 2010 r. )
26 września 2010 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Machcinie uroczyście otwarto nowy plac zabaw dla dzieci. Wielki Festyn Rodzinny zwieńczył projekt realizowany w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2010.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Spektakl "Brel raz jeszcze" w GOK
(Grójec, 30 września 2010 r. )
Zapraszamy na spektakl "Brel raz jeszcze - listy Brela do żony" reżyserii Krystyny Jandy.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chór Aleksandrowa wystąpi w Drwalewie
(Chynów, 30 września 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy na Jedyny i nie powtarzalny Koncert Chóru Aleksandrowa. Zespół uznawany jest za jeden z najlepszych chórów męskich na całym świecie. Niecodzienne połączenie harmonijności i czystości brzmienia akademickiego zespołu z emocjonalnością i bezpośredniością związanymi z muzyka ludową. Specjalnie dla Grójeckiej publiczności wystąpią 11.10.2010 r. w Zespole Pałacowo – Parkowym w Drwalewie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   2  3  4  5  6   - nastďż˝pna >>>