Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Grójeckie Kino Plenerowe Sierpień 2010 - Podsumowanie
(Grójec, 29 września 2010 r. )
Udało się! To był nasz wymarzony projekt. Wymarzony projekt, bo już w zeszłe wakacje staraliśmy się go wykonać, ale się nie udało. Niestety, być może zbyt mały zapał, brak środków finansowych? No cóż działacze społeczni też ludzie i mają swoje kryzysy, a w szczególności jeśli nie ma pieniążków na dane przedsięwzięcie.
[czytaj więcej | komentarze: 2]

XIII Konkurs Recytatorski "Moja Ojczyzna"
(Grójec, 29 września 2010 r. )
Zapraszamy do udziału w XIII Konkursie Recytatorskim "Moja Ojczyzna". Finał Konkursu odbędzie się 3 listopada 2010r., (środa) o godz. 10.00 w Klubie Artystycznym GALERIA.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Bardzo huczna tradycja
(Błędów, 8 kwietnia 2010 r. )
W Wielką Niedzielę o świcie strzela się w prawie całej Polsce – ale tak hucznie jak w Błędowie, to chyba nie jest nigdzie. Tradycyjnie wielkanocnej rezurekcyjnej mszy św. towarzyszy w tej miejscowości głośna kanonada wystrzałów na cześć zmartwychwstałego Chrystusa. W tym roku pierwsze huki budziły mieszkańców, kiedy było jeszcze ciemno.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Puchar Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla muzyków Gimnazjum w Błędowie
(Błędów, 26 marca 2010 r. )
18 marca 2010 r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Łazienkowskiej 7 w Warszawie odbył się XIV Konkurs Szkolnych Zespołów Instrumentalnych województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu było Kuratorium Oświaty w Warszawie. Celem corocznej imprezy jest podnoszenie kultury muzycznej dzieci i młodzieży, prezentowanie dorobku zespołów instrumentalnych, wzbogacanie doświadczeń i umiejętności wykonawczych zespołów, kształtowanie twórczych postaw dzieci i młodzieży poprzez wspólne muzykowanie.
[czytaj więcej | komentarze: 40]

265. rocznica urodzin Kazimierza Pułaskiego
(Warka, 14 marca 2010 r. )
5 marca Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zorganizowało obchody 265. rocznicy urodzin Kazimierza Pułaskiego.
[czytaj więcej | komentarze: 6]

Zwyciężczyni konkursu marynistyczno – historycznego „Dwa oblicza Pułaskiego”
(Powiat Grójecki, 14 marca 2010 r. )
W dniach od 9 do 12 marca 2010r w Gdyni odbył się Wielki Finał konkursu marynistyczno – historycznego „ Dwa oblicza Pułaskiego”.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

W angielskim repertuarze najlepiej czuły się dziewczęta
(Grójec, 11 marca 2010 r. )
Po raz dziewiąty Szkoła Języków Obcych Englink, LO im. Piotra Skargi i Grójecki Ośrodek Kultury zorganizowały Festiwal Piosenki Angielskiej. Impreza odbywała się pod hasłem „Królowie popu i rock’n’rolla” – uczestnicy wykonywali utwory z repertuaru takich artystów jak Michael Jackson czy Elvis Presley.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Jasne, że Klar
(Błędów, 24 lutego 2010 r. )
Dnia 19 lutego 2010 samochód Deutsch – Wagen wraz z lektorką p. Agnieszką Żółkowską przybył na nasze zaproszenie do Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie. Od razu wzbudził zaciekawienie i zainteresowanie młodzieży, szczególnie z klas pierwszych (Ia, Ib, Ic), ponieważ te klasy brały udział w zajęciach z lektorką (projekt skierowany jest do uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego).
[czytaj więcej | komentarze: 91]

Falk na 20-lecie III RP
(Grójec, 11 lutego 2010 r. )
W ostatni weekend Dyskusyjny Klub Filmowy Jasminum gościł znakomitego reżysera Feliksa Falka. Przybył on do grójeckiego kina przy okazji pokazu swego ostatniego filmu „Enen”.
[czytaj więcej | komentarze: 31]

Feliks Falk w Grójcu
(Grójec, 1 lutego 2010 r. )
Na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Jasminum” działającego w Grójeckim Ośrodku Kultury zaprezentujemy Państwu film ENEN wg scenariusza i w reżyserii FELIKSA FALKA, z którym będzie okazja porozmawiać tuż projekcji. Film i spotkanie będą kolejnym elementem cyklu „Łyżka na łańcuchy, czyli 20 filmów na 20-lecie II RP”, w którym prezentujemy Państwu filmy tematycznie odnoszące się do epoki PRL-u i najwybitniejsze polskie filmy ostatniego 20-lecia. ZAPRASZAMY!
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kino GOK: Avatar
(Grójec, 1 lutego 2010 r. )
Długo oczekiwany filmy Jamesa Camerona, który bije rekordy popularności na świecie, a także w Polsce w najbliższy weekend w kinie Grójeckiego Ośrodka Kultury.
[czytaj więcej | komentarze: 11]

Śmierć pułkownika w Warce
(Warka, 30 stycznia 2010 r. )
W piątek Warka uczciła pamięć bohaterów powstania styczniowego. Obchody 147. rocznicy wybuchu największego polskiego zrywu przeciwko Rosji rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod Kopcem Powstańców 1863 oraz mszy świętej w kościele św. Mikołaja, gdzie młodzież ze szkoły w Nowej Wsi przedstawiła program słowno-muzyczny „Był taki rok 63”.
[czytaj więcej | komentarze: 15]


<<< poprzednia -   3  4  5  6  7   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers