Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 8 tekst(ów) w kategorii Błędów.

(Błędów, 1 lutego 2011 r. )
W Publicznym Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie 27.01.2011r. odbyła się niezwykła lekcja historii. Uczestniczyli w niej uczniowie klas trzecich oraz goście pan Zbigniew Niziński - przedstawiciel fundacji „Pamięć, która trwa”, pan Józef Grudziąż - mieszkaniec Błędowa oraz pan Jacek Adamski - sekretarz gminy.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Ślubowanie klas pierwszych Publicznego Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie
(Błędów, 20 października 2010 r. )
To był szczególny dzień dla wychowanków p. Krystyny Wierzbickiej, p. Karoliny Sulimy i p. Sylwii Woszczyk. Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności.
[czytaj więcej | komentarze: 43]

Bardzo huczna tradycja
(Błędów, 8 kwietnia 2010 r. )
W Wielką Niedzielę o świcie strzela się w prawie całej Polsce – ale tak hucznie jak w Błędowie, to chyba nie jest nigdzie. Tradycyjnie wielkanocnej rezurekcyjnej mszy św. towarzyszy w tej miejscowości głośna kanonada wystrzałów na cześć zmartwychwstałego Chrystusa. W tym roku pierwsze huki budziły mieszkańców, kiedy było jeszcze ciemno.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Puchar Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla muzyków Gimnazjum w Błędowie
(Błędów, 26 marca 2010 r. )
18 marca 2010 r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Łazienkowskiej 7 w Warszawie odbył się XIV Konkurs Szkolnych Zespołów Instrumentalnych województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu było Kuratorium Oświaty w Warszawie. Celem corocznej imprezy jest podnoszenie kultury muzycznej dzieci i młodzieży, prezentowanie dorobku zespołów instrumentalnych, wzbogacanie doświadczeń i umiejętności wykonawczych zespołów, kształtowanie twórczych postaw dzieci i młodzieży poprzez wspólne muzykowanie.
[czytaj więcej | komentarze: 40]

Jasne, że Klar
(Błędów, 24 lutego 2010 r. )
Dnia 19 lutego 2010 samochód Deutsch – Wagen wraz z lektorką p. Agnieszką Żółkowską przybył na nasze zaproszenie do Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie. Od razu wzbudził zaciekawienie i zainteresowanie młodzieży, szczególnie z klas pierwszych (Ia, Ib, Ic), ponieważ te klasy brały udział w zajęciach z lektorką (projekt skierowany jest do uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego).
[czytaj więcej | komentarze: 91]

Tyski Festiwal Piwa zawita do Błędowa
(Błędów, 25 czerwca 2009 r. )
Tyski Festiwal Piwa od początku maja odwiedził już 20 miast i jedzie dalej! Już niebawem 4 – 5 lipca, zawita do Błędowa!
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Jubileusz orkiestry dętej z Błędowa
(Błędów, 8 stycznia 2009 r. )
Jeśli masz stare zdjęcia miejscowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej, wypożycz je, a może znajdzie się ono w specjalnej publikacji dotyczącej orkiestry. W tym roku obchodzi ona 90-lecie istnienia.
[czytaj więcej | komentarze: 44]

Historię Polski warto znać...
(Błędów, 15 grudnia 2008 r. )
O tym, że historię własnego narodu i państwa warto znać, przekonał się uczeń klasy III Publicznego Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie - Sebastian Staszewski.
[czytaj więcej | komentarze: 88]

Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers