Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 5 tekst(ów) w kategorii Chynów.
Wielki Festyn Rodzinny z okazji otwarcia nowego placu zabaw
(Chynów, 4 października 2010 r. )
26 września 2010 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Machcinie uroczyście otwarto nowy plac zabaw dla dzieci. Wielki Festyn Rodzinny zwieńczył projekt realizowany w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2010.
[czytaj więcej | komentarze: 19]

Chór Aleksandrowa wystąpi w Drwalewie
(Chynów, 30 września 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy na Jedyny i nie powtarzalny Koncert Chóru Aleksandrowa. Zespół uznawany jest za jeden z najlepszych chórów męskich na całym świecie. Niecodzienne połączenie harmonijności i czystości brzmienia akademickiego zespołu z emocjonalnością i bezpośredniością związanymi z muzyka ludową. Specjalnie dla Grójeckiej publiczności wystąpią 11.10.2010 r. w Zespole Pałacowo – Parkowym w Drwalewie.
[czytaj więcej | komentarze: 28]

Chór Aleksandrowa śpiewał w drwalewskim pałacu
(Chynów, 8 listopada 2009 r. )
Tego nikt się nie spodziewał. Wprawdzie właściciel pałacu w Drwalewie zapowiadał występ słynnego Chóru Aleksandrowa, ale niewielu było takich, którzy wierzyli, że rosyjscy artyści pojawią się w niewielkiej mazowieckiej wsi.
[czytaj więcej | komentarze: 102]

Supernowe w Drwalewie
(Chynów, 29 września 2009 r. )
O tym, że w Drwalewie „coś się dzieje” słyszeliśmy od dawna. Jedni mówili, że Edward Szymański po prostu rozbudowuje posiadłość, inni, że obok pałacu powstaje obiekt, który ma nową sypialnię, a nawet powozownię z zapleczem. Znając sympatie właściciela majątku i pojawiającego się ustawicznie w tym miejscu Jacka Ejsmonta, można było przewidywać jakąś muzyczną niespodziankę. Przed kilkunastoma dniami tajemnica wyjaśniła się. Zostaliśmy zaproszeni na odbywający się tam piknik z piosenką.
[czytaj więcej | komentarze: 2]

Bawiła się cała gmina
(Chynów, 30 czerwca 2009 r. )
Karuzele, tor z samochodzikami elektrycznymi, diabelski młyn, olbrzymie huśtawki, kiermasz różności, loteria, piwny ogródek, sklepik z ciastami własnego wypieku, kuchnia regionalna, wernisaż akwarel (do nabycia) i estradowe występy lokalnych zespołów. Podczas 6. Dni Chynowa w niedzielę 7 czerwca dla każdego było coś miłego.
[czytaj więcej | komentarze: 20]

Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers