Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 5 tekst(ów) w kategorii Chynów.
Wielki Festyn Rodzinny z okazji otwarcia nowego placu zabaw
(Chynów, 4 października 2010 r. )
26 września 2010 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Machcinie uroczyście otwarto nowy plac zabaw dla dzieci. Wielki Festyn Rodzinny zwieńczył projekt realizowany w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2010.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chór Aleksandrowa wystąpi w Drwalewie
(Chynów, 30 września 2010 r. )
Serdecznie zapraszamy na Jedyny i nie powtarzalny Koncert Chóru Aleksandrowa. Zespół uznawany jest za jeden z najlepszych chórów męskich na całym świecie. Niecodzienne połączenie harmonijności i czystości brzmienia akademickiego zespołu z emocjonalnością i bezpośredniością związanymi z muzyka ludową. Specjalnie dla Grójeckiej publiczności wystąpią 11.10.2010 r. w Zespole Pałacowo – Parkowym w Drwalewie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chór Aleksandrowa śpiewał w drwalewskim pałacu
(Chynów, 8 listopada 2009 r. )
Tego nikt się nie spodziewał. Wprawdzie właściciel pałacu w Drwalewie zapowiadał występ słynnego Chóru Aleksandrowa, ale niewielu było takich, którzy wierzyli, że rosyjscy artyści pojawią się w niewielkiej mazowieckiej wsi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Supernowe w Drwalewie
(Chynów, 29 września 2009 r. )
O tym, że w Drwalewie „coś się dzieje” słyszeliśmy od dawna. Jedni mówili, że Edward Szymański po prostu rozbudowuje posiadłość, inni, że obok pałacu powstaje obiekt, który ma nową sypialnię, a nawet powozownię z zapleczem. Znając sympatie właściciela majątku i pojawiającego się ustawicznie w tym miejscu Jacka Ejsmonta, można było przewidywać jakąś muzyczną niespodziankę. Przed kilkunastoma dniami tajemnica wyjaśniła się. Zostaliśmy zaproszeni na odbywający się tam piknik z piosenką.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Bawiła się cała gmina
(Chynów, 30 czerwca 2009 r. )
Karuzele, tor z samochodzikami elektrycznymi, diabelski młyn, olbrzymie huśtawki, kiermasz różności, loteria, piwny ogródek, sklepik z ciastami własnego wypieku, kuchnia regionalna, wernisaż akwarel (do nabycia) i estradowe występy lokalnych zespołów. Podczas 6. Dni Chynowa w niedzielę 7 czerwca dla każdego było coś miłego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]