Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 167 tekst(ów) w kategorii Grójec.
Jak śpiewać, to po angielsku. Przez dziesięć lat
(Grójec, 7 kwietnia 2011 r. )
Grand Prix Publiczności zdobyła Izabella Kuźma z Jasieńca. Złoty mikrofon dla chóru z LO im ks. Skargi.on the beach voucher Best Discounts and Promo Codes for Travel Best Promo Codes for Travel 2017 25% off mark and spencer voucherBuyaGift voucher code Simply Be coupons Topman coupons Waitrose Discount Codes
[czytaj więcej | komentarze: 268]

W maju na rynku Ira i Flinta
(Grójec, 15 marca 2011 r. )
Rockmani z Radomia oraz wokalistka znana z „Idola” będą gwiazdami tegorocznego Święta Kwitnących Jabłoni.Wilko discount code BuyaGift coupons Simply Be vouchers Topman discount
[czytaj więcej | komentarze: 41]

Wystawa Andrzeja Kujawy GOK
(Grójec, 15 marca 2011 r. )
W czwartek 24 marca 2011 r. o godz. 18.00 w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Andrzeja Kujawy – członka oraz obecnego prezesa Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej.
[czytaj więcej | komentarze: 54]

Przed telewizorem kibicuj
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
Od tego weekendu w Polsacie będzie można śledzić poczynania Pawła „Biby” Binkiewicza z Grójca, który śpiewa i gra na gitarze w lokalnym zespole Salt Hill. Program „Tylko < muzyka. Must be the music” będzie emitowany w każdą sobotę o godz. 20. W jury zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba oraz Wojtek „Łozo” Łozowski z grupy Afromental.
[czytaj więcej | komentarze: 76]

Wystawa Tomasza Dembnego w GOK
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
Kiedy mówimy o prawdziwie istotnej postaci z dziedziny sztuki, nawykowa retoryka skłania nas czasem do użycia sformułowania: "artysty tego nie trzeba przedstawiać". Inaczej ma się sprawa z Tomaszem Dembnym. Nie tylko, że trzeba, ale wręcz należy przedstawić go szerszej publiczności. Czarno-białe fotogramy, które Tomasz Dembny 10. marca o godz. 18.00 zaprezentuje w Grójeckim Ośrodku Kultury, to jedynie niewielka część dorobku Artysty konsekwentnie oddanego fotografii tradycyjnej.
[czytaj więcej | komentarze: 8]

DKF
(Grójec, 2 marca 2011 r. )
Na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Jasminum” działającego w Grójeckim Ośrodku Kultury zaprezentujemy Państwu film PROSTA HISTORIA O MIŁOŚCI, będącego debiutem reżyserskim Arkadiusza Jakubika - znanego chociażby z roli w „Domu złym”, aktora o charakterystycznym emploi. Oba tytuły łączy również postać Bartłomieja Topy, który w nich zagrał. Aktor po piątkowej projekcji będzie gościem naszego DKF-u.
[czytaj więcej | komentarze: 106]


(Grójec, 22 lutego 2011 r. )
Podczas kolejnej wystawy w Klubie Artystycznym GALERIA zaprezentujemy malarstwo dwóch utalentowanych plastycznie absolwentek Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz członkiń Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej: Beaty Grudzień oraz Grażyny Wąsikowskiej.
[czytaj więcej | komentarze: 44]

Repertuar kina GOK: 11-14 luty 2011
(Grójec, 9 lutego 2011 r. )
W kinie Grójeckiego Ośrodka Kultury i w ramach DKF "Jasminum": Milos Forman. Co Cię nie zabije (reż. Milos Smidmajer), Amadeusz (reż. Milos Forman) oraz komediowy debiut reżyserski Cezarego Pazury "Weekend".
[czytaj więcej | komentarze: 12]

Zostań muzycznym reprezentantem Grójca
(Grójec, 9 lutego 2011 r. )
Twoją pasją jest muzyka? Chciałbyś przeżyć przygodę przed kamerami i wystąpić w telewizji, i jednocześnie reprezentować swoje miasto w popularnym programie? Jeżeli tak, to w najbliższy wtorek, 15 lutego wybierz się do Klubu Artystycznego Galeria w Grójeckim Ośrodku Kultury (ulica Piłsudskiego 3).
[czytaj więcej | komentarze: 18]

Robert Gliński zawita w sobotę do grójeckiego DKF-u
(Grójec, 2 lutego 2011 r. )
Na sobotnim spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Jasminum” działającego w Grójeckim Ośrodku Kultury zaprezentujemy film Roberta Glińskiego BENEK ze świetną rolą Marcina Tyrola, wcielającego się w postać tytułowego bohatera. I tym razem mamy ogromną przyjemność zapowiedzieć kolejne w tym roku spotkanie z filmowcem, będzie to oczywiście sam reżyser Robert Gliński!
[czytaj więcej | komentarze: 19]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers