Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 7 tekst(ów) w kategorii Powiat Grójecki.
Zwyciężczyni konkursu marynistyczno – historycznego „Dwa oblicza Pułaskiego”
(Powiat Grójecki, 14 marca 2010 r. )
W dniach od 9 do 12 marca 2010r w Gdyni odbył się Wielki Finał konkursu marynistyczno – historycznego „ Dwa oblicza Pułaskiego”.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Czerwień serc i biel śniegu
(Powiat Grójecki, 14 stycznia 2010 r. )
Mimo wszechobecnych zasp Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zgromadziła setki osób gotowych do wsparcia fundacji Jurka Owsiaka. W ostatnią niedzielę grała już po raz 18., tym razem zbierając pieniądze dla dzieci z chorobami nowotworowymi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wolne miejsce na koncert zespołu Rammstein
(Powiat Grójecki, 23 listopada 2009 r. )
W najbliższy piątek w Katowicach zagra zespół Rammstein. Pochodzący z Grójca fani gatunku industrial metal organizują wyjazd autokarowy na występ niemieckiej super-grupy. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

II edycja konkursu – „DWA OBLICZA PUŁASKIEGO”
(Powiat Grójecki, 24 października 2009 r. )
Marynarka Wojenna RP reprezentowana przez Dowództwo „ORP Gen. Kazimierz Pułaski” i Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce ogłosili w Dniu Kazimierza Pułaskiego, w 230. rocznicę śmierci Bohatera – II edycję konkursu marynistyczno–historycznego pt. „DWA OBLICZA PUŁASKIEGO”.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wystawa o Kazimierzu Pułaskim w Senacie RP
(Powiat Grójecki, 2 października 2009 r. )
W dniu 7 października o godz. 10.00 w holu Senatu RP zostanie otwarta wystawa pt. Kazimierz Pułaski – Bohater Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wystawa towarzyszy podjęciu Uchwały przez Senat RP w sprawie uczczenia pamięci generała Kazimierza Pułaskiego (1745-1779), bohatera Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki, w 230. rocznicę śmierci.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Ten plon trzeba sprawiedliwie podzielić
(Powiat Grójecki, 12 września 2009 r. )
Przy wspaniałej pogodzie, w niedzielne popołudnie, 30 sierpnia, odbyły się w Lewiczynie dożynki powiatowe. Imprezę rozpoczęły występy orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych, kapeli ludowej Vistula z Chynowa i scholi z grójeckiej parafii Miłosierdzia Bożego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Przetrą szlak
(Powiat Grójecki, 29 sierpnia 2009 r. )
Ludzie specjalnej troski będą mieć od tego roku swój lokalny festiwal. Z inicjatywy Powiatowej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych 13 września w parku przed Grójeckim Ośrodkiem Kultury odbędzie się pierwszy Powiatowy Przegląd Zespołów Nieprzetartego Szlaku.
[czytaj więcej | komentarze: 0]