Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 7 tekst(ów) w kategorii Powiat Grójecki.
Zwyciężczyni konkursu marynistyczno – historycznego „Dwa oblicza Pułaskiego”
(Powiat Grójecki, 14 marca 2010 r. )
W dniach od 9 do 12 marca 2010r w Gdyni odbył się Wielki Finał konkursu marynistyczno – historycznego „ Dwa oblicza Pułaskiego”.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Czerwień serc i biel śniegu
(Powiat Grójecki, 14 stycznia 2010 r. )
Mimo wszechobecnych zasp Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zgromadziła setki osób gotowych do wsparcia fundacji Jurka Owsiaka. W ostatnią niedzielę grała już po raz 18., tym razem zbierając pieniądze dla dzieci z chorobami nowotworowymi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wolne miejsce na koncert zespołu Rammstein
(Powiat Grójecki, 23 listopada 2009 r. )
W najbliższy piątek w Katowicach zagra zespół Rammstein. Pochodzący z Grójca fani gatunku industrial metal organizują wyjazd autokarowy na występ niemieckiej super-grupy. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
[czytaj więcej | komentarze: 11]

II edycja konkursu – „DWA OBLICZA PUŁASKIEGO”
(Powiat Grójecki, 24 października 2009 r. )
Marynarka Wojenna RP reprezentowana przez Dowództwo „ORP Gen. Kazimierz Pułaski” i Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce ogłosili w Dniu Kazimierza Pułaskiego, w 230. rocznicę śmierci Bohatera – II edycję konkursu marynistyczno–historycznego pt. „DWA OBLICZA PUŁASKIEGO”.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Wystawa o Kazimierzu Pułaskim w Senacie RP
(Powiat Grójecki, 2 października 2009 r. )
W dniu 7 października o godz. 10.00 w holu Senatu RP zostanie otwarta wystawa pt. Kazimierz Pułaski – Bohater Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wystawa towarzyszy podjęciu Uchwały przez Senat RP w sprawie uczczenia pamięci generała Kazimierza Pułaskiego (1745-1779), bohatera Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki, w 230. rocznicę śmierci.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Ten plon trzeba sprawiedliwie podzielić
(Powiat Grójecki, 12 września 2009 r. )
Przy wspaniałej pogodzie, w niedzielne popołudnie, 30 sierpnia, odbyły się w Lewiczynie dożynki powiatowe. Imprezę rozpoczęły występy orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych, kapeli ludowej Vistula z Chynowa i scholi z grójeckiej parafii Miłosierdzia Bożego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Przetrą szlak
(Powiat Grójecki, 29 sierpnia 2009 r. )
Ludzie specjalnej troski będą mieć od tego roku swój lokalny festiwal. Z inicjatywy Powiatowej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych 13 września w parku przed Grójeckim Ośrodkiem Kultury odbędzie się pierwszy Powiatowy Przegląd Zespołów Nieprzetartego Szlaku.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers