Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Finanse gminy z dwóch perspektyw
(Warka, 19 listopada 2010 r. )
Starcie sądowe w szybkim trybie wyborczym między kandydatami na burmistrza Warki – Zygmuntem Pałczyńskim i Dariuszem Gizką – wygrał ten drugi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Klimat przedwyborczy w Tarczynie
(Inne, 2 listopada 2010 r. )
Zbliżają się wybory samorządowe. To szczególnie ważny moment dla społeczności lokalnych takich, jak np. Tarczyn. Mieszkańcy Tarczyna będą wybierali swoich przedstawicieli do rady gminy oraz pierwszego gospodarza swojej gminy – Burmistrza. Do tej pory funkcję burmistrza sprawowała Pani Barbara Galicz.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zmiany w samorządach konieczne!
(Powiat Grójecki, 29 października 2010 r. )
Zbliżają się wybory do samorządów terytorialnych wszystkich szczebli-gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Odbędą się 21 listopada, a ewentualna druga tura w wyborach bezpośrednich na wójta, burmistrza i prezydenta 2 tygodnie później. Jest to doskonała okazja do podsumowania działalności dotychczasowych rad gmin, powiatów i województw - pisze na swojej stronie internetowej, senator Stanisław Karczewski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Adamski: Próba dezawuowania wysiłku ludzi dobrego serca
(Grójec, 23 października 2010 r. )
W jednym z numerów „Okolicy” ukazał się artykuł pt. „Ks. Piotr Skarga w grobie się przewraca”. Jak mówi sam zainteresowany, informacje w nim zawarte są nieprawdziwe.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Jacek Stolarski: Nie jestem za biogazownią. Ktoś mnie w to wrabia
(Grójec, 19 października 2010 r. )
Publikujemy zapisu czatu "Echa Dnia", jaki odbył się w poniedziałek z obecnym burmistrzem, Jackiem Stolarskim, który zamierza ubiegać się reelekcję. - Nie popieram budowy biogazowni, ale wydaję z urzędu warunki środowiskowe - zapewnił włodarz miasta.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Czy warto korzystać z funduszy sołeckich?
(Grójec, 13 października 2010 r. )
Już po raz drugi sołtysi z gminy Grójec mieli możliwość skorzystania z funduszy unijnych. Na 39 sołectw do magistratu wpłynęły 22 wnioski. Pozostałe wsie złożyły podania do budżetu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Podejrzany wójt Pniew
(Pniewy, 10 października 2010 r. )
Wiesław Nasiłowski mimo prokuratorskich zarzutów zamierza ubiegać się o reelekcję. – To wszystko mnie wzmacnia – zapewnia.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Cała prawda o grójeckim fotoradarze
(Grójec, 30 września 2010 r. )
Od dłuższego czasu Straż Miejska w Grójcu jest oceniana jak firma, która na zlecenie Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu robi interes na mandatach za przekroczenie prędkości. Czy grójecki fotoradar to maszynka do robienia pieniędzy - sprawdza "Jabłonka". Best Replica Watches https://www.timepiecebuy.me
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Maliszewski: działanie w grupie wzmacnia pozycję pojedynczego sadownika
(Powiat Grójecki, 29 września 2010 r. )
Mateusz Adamski rozmawia z szefem Związku Sadowników RP, Mirosławem Maliszewskim (na zdjęciu) o grupach producenckich i o korzyściach, jakie dają one producentom owoców. Największe takie spółdzielnie powstały i funkcjonują na terenie Powiatu Grójeckiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Po co ten powrót
(Inne, 29 września 2010 r. )
Po kilku miesiącach niebytu portal Grojeckie.info powraca z zaświatów. Tocząca się kampania samorządowa (a raczej festiwal kłamstw, oszczerstw i nierzetelności) stała się bodźcem do reaktywacji serwisu, którego głównym zadaniem będzie przedstawianie zgodnie z prawdą obraz tego, co dzieje się w Grójcu oraz w Powiecie Grójeckim.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Najlepsi radni na tróję z małym plusem
(Grójec, 28 września 2010 r. )
Na finiszu kadencji najlepszym z naszych radnych jest – według internautów głosujących na stronie Radni.pl – Mirosław Rojewski. Członek rady gminy Grójec miał w piątek średnią ocen 3,38 (skala od 1 do 6). Dawało mu to drugie miejsce w województwie. Rojewskiemu stopień postawiło 85 osób - podaje gazeta podwarszawska "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pogranicze gmin, czyli kraniec świata
(Grójec, 8 kwietnia 2010 r. )
Dla mieszkańców Żyrówka początek wiosny oznacza walkę o wydostanie się z własnych domów. Mała miejscowość czuje się zapomniana przez władze. Te proszą o cierpliwość.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>