Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Finanse gminy z dwóch perspektyw
(Warka, 19 listopada 2010 r. )
Starcie sądowe w szybkim trybie wyborczym między kandydatami na burmistrza Warki – Zygmuntem Pałczyńskim i Dariuszem Gizką – wygrał ten drugi.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Klimat przedwyborczy w Tarczynie
(Inne, 2 listopada 2010 r. )
Zbliżają się wybory samorządowe. To szczególnie ważny moment dla społeczności lokalnych takich, jak np. Tarczyn. Mieszkańcy Tarczyna będą wybierali swoich przedstawicieli do rady gminy oraz pierwszego gospodarza swojej gminy – Burmistrza. Do tej pory funkcję burmistrza sprawowała Pani Barbara Galicz.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zmiany w samorządach konieczne!
(Powiat Grójecki, 29 października 2010 r. )
Zbliżają się wybory do samorządów terytorialnych wszystkich szczebli-gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Odbędą się 21 listopada, a ewentualna druga tura w wyborach bezpośrednich na wójta, burmistrza i prezydenta 2 tygodnie później. Jest to doskonała okazja do podsumowania działalności dotychczasowych rad gmin, powiatów i województw - pisze na swojej stronie internetowej, senator Stanisław Karczewski.
[czytaj więcej | komentarze: 14]

Adamski: Próba dezawuowania wysiłku ludzi dobrego serca
(Grójec, 23 października 2010 r. )
W jednym z numerów „Okolicy” ukazał się artykuł pt. „Ks. Piotr Skarga w grobie się przewraca”. Jak mówi sam zainteresowany, informacje w nim zawarte są nieprawdziwe.
[czytaj więcej | komentarze: 13]

Jacek Stolarski: Nie jestem za biogazownią. Ktoś mnie w to wrabia
(Grójec, 19 października 2010 r. )
Publikujemy zapisu czatu "Echa Dnia", jaki odbył się w poniedziałek z obecnym burmistrzem, Jackiem Stolarskim, który zamierza ubiegać się reelekcję. - Nie popieram budowy biogazowni, ale wydaję z urzędu warunki środowiskowe - zapewnił włodarz miasta.
[czytaj więcej | komentarze: 9]

Czy warto korzystać z funduszy sołeckich?
(Grójec, 13 października 2010 r. )
Już po raz drugi sołtysi z gminy Grójec mieli możliwość skorzystania z funduszy unijnych. Na 39 sołectw do magistratu wpłynęły 22 wnioski. Pozostałe wsie złożyły podania do budżetu.
[czytaj więcej | komentarze: 11]

Podejrzany wójt Pniew
(Pniewy, 10 października 2010 r. )
Wiesław Nasiłowski mimo prokuratorskich zarzutów zamierza ubiegać się o reelekcję. – To wszystko mnie wzmacnia – zapewnia.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Cała prawda o grójeckim fotoradarze
(Grójec, 30 września 2010 r. )
Od dłuższego czasu Straż Miejska w Grójcu jest oceniana jak firma, która na zlecenie Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu robi interes na mandatach za przekroczenie prędkości. Czy grójecki fotoradar to maszynka do robienia pieniędzy - sprawdza "Jabłonka".
[czytaj więcej | komentarze: 7]

Maliszewski: działanie w grupie wzmacnia pozycję pojedynczego sadownika
(Powiat Grójecki, 29 września 2010 r. )
Mateusz Adamski rozmawia z szefem Związku Sadowników RP, Mirosławem Maliszewskim (na zdjęciu) o grupach producenckich i o korzyściach, jakie dają one producentom owoców. Największe takie spółdzielnie powstały i funkcjonują na terenie Powiatu Grójeckiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Po co ten powrót
(Inne, 29 września 2010 r. )
Po kilku miesiącach niebytu portal Grojeckie.info powraca z zaświatów. Tocząca się kampania samorządowa (a raczej festiwal kłamstw, oszczerstw i nierzetelności) stała się bodźcem do reaktywacji serwisu, którego głównym zadaniem będzie przedstawianie zgodnie z prawdą obraz tego, co dzieje się w Grójcu oraz w Powiecie Grójeckim.
[czytaj więcej | komentarze: 8]

Najlepsi radni na tróję z małym plusem
(Grójec, 28 września 2010 r. )
Na finiszu kadencji najlepszym z naszych radnych jest – według internautów głosujących na stronie Radni.pl – Mirosław Rojewski. Członek rady gminy Grójec miał w piątek średnią ocen 3,38 (skala od 1 do 6). Dawało mu to drugie miejsce w województwie. Rojewskiemu stopień postawiło 85 osób - podaje gazeta podwarszawska "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Pogranicze gmin, czyli kraniec świata
(Grójec, 8 kwietnia 2010 r. )
Dla mieszkańców Żyrówka początek wiosny oznacza walkę o wydostanie się z własnych domów. Mała miejscowość czuje się zapomniana przez władze. Te proszą o cierpliwość.
[czytaj więcej | komentarze: 1]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers