Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 36 tekst(ów) w kategorii Grójec.
Jacek Stolarski: Wyciągnąłem wnioski z kampanii wyborczej
(Grójec, 16 grudnia 2010 r. )
Chętnie nadstawiam ucho na to, co ludzie mówią. Zwracałem uwagę na dyskusje na zebraniach, czytałem opinie w Internecie na forach internetowych. Oczywiście spotykałem się również z negatywnymi głosami, ale wszystkich trzeba słuchać. Wyciągnięte wnioski posłużyły mi do przygotowania programu zmian - mówi w wywiadzie udzielonym Paulinie Omen, nowy-stary burmist rz Grójca, Jacek Stolarski. IWC replica watches https://www.iwcwatch.org
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pseudomagister z rady skazany
(Grójec, 10 grudnia 2010 r. )
Półtora roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata - swój finał w sądzie znalazła głośna sprawa podrobionego dyplomu samorządowca Norberta P.Panerai replica watches https://www.pamreplica.co
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Echa grójeckich wyborów: mistyfikacja i obłuda
(Grójec, 25 listopada 2010 r. )
Od niedzielnego wieczoru, kiedy zakończyła się cisza wyborcza temperatura na lokalnych forach dyskusyjnych bliska jest wrzeniu. Chodzi oczywiście o proceder nieuczciwego zdobywania, a de facto kupowania głosów. Stanowisko w sprawie zajął również burmistrz Jacek Stolarski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Adamski: Próba dezawuowania wysiłku ludzi dobrego serca
(Grójec, 23 października 2010 r. )
W jednym z numerów „Okolicy” ukazał się artykuł pt. „Ks. Piotr Skarga w grobie się przewraca”. Jak mówi sam zainteresowany, informacje w nim zawarte są nieprawdziwe.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Jacek Stolarski: Nie jestem za biogazownią. Ktoś mnie w to wrabia
(Grójec, 19 października 2010 r. )
Publikujemy zapisu czatu "Echa Dnia", jaki odbył się w poniedziałek z obecnym burmistrzem, Jackiem Stolarskim, który zamierza ubiegać się reelekcję. - Nie popieram budowy biogazowni, ale wydaję z urzędu warunki środowiskowe - zapewnił włodarz miasta.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Czy warto korzystać z funduszy sołeckich?
(Grójec, 13 października 2010 r. )
Już po raz drugi sołtysi z gminy Grójec mieli możliwość skorzystania z funduszy unijnych. Na 39 sołectw do magistratu wpłynęły 22 wnioski. Pozostałe wsie złożyły podania do budżetu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Cała prawda o grójeckim fotoradarze
(Grójec, 30 września 2010 r. )
Od dłuższego czasu Straż Miejska w Grójcu jest oceniana jak firma, która na zlecenie Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu robi interes na mandatach za przekroczenie prędkości. Czy grójecki fotoradar to maszynka do robienia pieniędzy - sprawdza "Jabłonka". Best Replica Watches https://www.timepiecebuy.me
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Najlepsi radni na tróję z małym plusem
(Grójec, 28 września 2010 r. )
Na finiszu kadencji najlepszym z naszych radnych jest – według internautów głosujących na stronie Radni.pl – Mirosław Rojewski. Członek rady gminy Grójec miał w piątek średnią ocen 3,38 (skala od 1 do 6). Dawało mu to drugie miejsce w województwie. Rojewskiemu stopień postawiło 85 osób - podaje gazeta podwarszawska "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pogranicze gmin, czyli kraniec świata
(Grójec, 8 kwietnia 2010 r. )
Dla mieszkańców Żyrówka początek wiosny oznacza walkę o wydostanie się z własnych domów. Mała miejscowość czuje się zapomniana przez władze. Te proszą o cierpliwość.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pseudomagister na ławie oskarżonych
(Grójec, 11 marca 2010 r. )
Norbert P., który przez siedem lat posługiwał się fałszywym dyplomem ukończenia studiów i miał wyłudzić 170 tys. zł, wciąż jest radnym powiatu grójeckiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4   - nastďż˝pna >>>