Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 19 tekst(ów) w kategorii Powiat Grójecki.
Pierwsze tarcie w koalicji
(Powiat Grójecki, 15 stycznia 2011 r. )
Podczas grudniowego posiedzenia doszło do pierwszego zgrzytu w koalicji rządzącej (Powiat Sprawny i Przyjazny oraz Razem dla Powiatu). Starosta Marian Górski zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami koalicjantów zaproponował, aby piąte miejsce w zarządzie powiatu objęła Małgorzata Woźniak (Razem dla Powiatu). W tajnym głosowaniu kandydatura ta otrzymała jednak zaledwie siedem głosów poparcia, przy aż 11 sprzeciwu. Tymczasem rządzący posiadają w 21-osobowej radzie 15 mandatów. hublot replica
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Starostwo z mniejszym zatrudnieniem i bez doradców
(Powiat Grójecki, 31 grudnia 2010 r. )
W wywiadzie udzielonemu „Kurierowi Południowemu” nowy starosta grójecki – Marian Górski – zapowiedział zmniejszenie zatrudnienia w urzędzie. Ponadto w starostwie nie będzie już ludzi z zewnątrz, zatrudnionych jako doradcy, którzy funkcjonowali w zeszłej kadencji.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Rada powiatu już przemeblowana
(Powiat Grójecki, 23 grudnia 2010 r. )
Wkrótce skład nowej rady powiatu może wyglądać inaczej niż na pierwszych posiedzeniach. Z funkcją radnego pożegnał się Tadeusz Zakrzewski, który wygrał wybory na wójta gminy Chynów. Jego miejsce zajmie zastępca komendanta powiatowego policji 38-letni Waldemar Kopczyński z Goszczyna. Panerai replica watches https://www.bloglista.net
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Za sterami starzy znajomi
(Powiat Grójecki, 23 grudnia 2010 r. )
Do zmiany na stanowisku przewodniczącego rady gminy doszło w czterech samorządach.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Marian Górski: Zdecydowane zaciskanie pasa
(Powiat Grójecki, 19 grudnia 2010 r. )
Audemars Piguet replica watches https://www.apwatchreplica.com Starosta zaapelował do radnych, żeby nie robili inwestycyjnego koncertu życzeń. A podwładnym zapowiedział, że nie dostaną premii na święta - rozmowa z Marianem Górskim, nowym starostą grójeckim, jaka ukazała się w gazecie "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Oskarżeni w trybie wyborczym
(Powiat Grójecki, 16 grudnia 2010 r. )
Wyborom zawsze towarzyszą emocje. Tegoroczne były jednak nimi przepełnione. Wiele spraw toczyło się „za kulisami”. Dużą popularnością cieszyły się postępowania w trybie wyborczym. Dzisiaj można zanucić pod nosem fragment piosenki Perfectu „emocje opadły jak po wielkiej bitwie kurz”. IWC replica watches https://www.iwcwatch.org
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Przed II turą wyborów: sprawdź kto kogo poparł
(Powiat Grójecki, 3 grudnia 2010 r. )
W najbliższą niedzielę mieszkańcy trzech gmin powiatu pójdą do urn po raz drugi. Dogrywka odbędzie się w Warce, Chynowie oraz Belsku Dużym. Kandydaci, którzy odpadli po pierwszej turze przekazali poparcie wybranym konkurentom.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Większość przeciw rewolucji
(Powiat Grójecki, 2 grudnia 2010 r. )
Mieszkańcy zaufali dotychczasowym włodarzom. Druga tura będzie potrzebna tylko w Belsku Dużym, Chynowie i Warce - pisze na łamach gazety "Nad Wisłą" Mateusz Adamski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zmiany w samorządach konieczne!
(Powiat Grójecki, 29 października 2010 r. )
Zbliżają się wybory do samorządów terytorialnych wszystkich szczebli-gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Odbędą się 21 listopada, a ewentualna druga tura w wyborach bezpośrednich na wójta, burmistrza i prezydenta 2 tygodnie później. Jest to doskonała okazja do podsumowania działalności dotychczasowych rad gmin, powiatów i województw - pisze na swojej stronie internetowej, senator Stanisław Karczewski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Maliszewski: działanie w grupie wzmacnia pozycję pojedynczego sadownika
(Powiat Grójecki, 29 września 2010 r. )
Mateusz Adamski rozmawia z szefem Związku Sadowników RP, Mirosławem Maliszewskim (na zdjęciu) o grupach producenckich i o korzyściach, jakie dają one producentom owoców. Największe takie spółdzielnie powstały i funkcjonują na terenie Powiatu Grójeckiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2   - nastďż˝pna >>>