Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Marceli Bińkowski po raz drugi Najpopularniejszym Trenerem Roku w Powiecie
(Powiat Grójecki, 3 lutego 2011 r. )
Marceli Bińkowski, instruktor Sportów Walki, po raz drugi został Najpopularniejszym Trenerem Roku w Powiecie Grójeckim w organizowanym przez Echo Dnia Plebiscycie Sportowym.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Popłynęli po puchar burmistrza Warki
(Warka, 2 lutego 2011 r. )
W ostatnią sobotę stycznia na terenie pływalni CESiR w Warce rozegrano zawody pływackie o puchar Burmistrza Warki. W imprezie uczestniczyli również nasi pływacy z sekcji przy GOS Mazowsze. Pojechało dziewiętnaście osób plus dwóch opiekunów.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

WLH: wystartowała runda rewanżowa
(Warka, 31 stycznia 2011 r. )
Ruszyła druga część zmagań Wareckiej Ligi Halowej. W tabeli prowadzi Nadstal, który w ostatni weekend pokonał 4:1 Czerwone Diabły.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Puchar Dyrektora grójeckiego ZAPO pojechał do Raszyna
(Grójec, 25 stycznia 2011 r. )
Niedziela 23 styczeń to kolejne emocje piłkarskie w Grójcu. Tego dnia rozegrano turniej o Puchar Dyrektora ZAPO. Na boisko w hali Spartakus wybiegli chłopcy z rocznika ’98 i młodsi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Spartakusem zawładnęli młodzi siatkarze i siatkarki
(Grójec, 25 stycznia 2011 r. )
Ostatnia sobota i niedziela to kolejne emocje sportowe. W sobotnie przedpołudnie 22 stycznia, halą Spartakus w Grójcu władali młodzi siatkarze ze szkół gimnazjalnych. Organizator Zimowego Turnieju Siatkówki, GOS Mazowsze zaprosił do zawodów osiem zespołów. Audemars Piguet replica watches https://www.apwatchreplica.com
[czytaj więcej | komentarze: 0]

III Turniej Piłki Nożnej Chłopców '94 o Puchar Starosty Powiatu Grójeckiego
(Grójec, 18 stycznia 2011 r. )
Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" mocnym piłkarskim uderzeniem rozpoczyna 2011 rok. Kolejne dni wolne i nowe zawody. W niedzielę 16 stycznia w hali Spartakus rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Chłopców '94 o Puchar Starosty Powiatu Grójeckiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Relacja z 8.kolejki Wareckiej Ligi Halowej
(Warka, 18 stycznia 2011 r. )
Liderujący wareckiej ekstraklasie Nadstal Krzaki Czaplinowskie rozbił przeżywającą problemy kadrowe Podgórę aż 8:3.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Czas młodych piłkarzy z Warki
(Grójec, 15 stycznia 2011 r. )
Dziewięć zespołów chłopców urodzonych w 1996 roku z terenu całego Mazowsza rywalizowało w ostatnią sobotę w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Była to trzecia edycja imprezy.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Konrad Romański: Awans? Potrzebne są wzmocnienia
(Grójec, 4 stycznia 2011 r. )
O drugim miejscu na półmetku rozgrywek, szansach na awans oraz o piłkarskiej przyszłości rozmawiamy z Konradem Romańskim, jednym z najbardziej doświadczonych futbolistów grójeckiego Mazowsza.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kalendarz imprez Grójeckiego TKKF na rok 2011
(Grójec, 31 grudnia 2010 r. )
Kilkadziesiąt wydarzeń sportowych przygotowało na 2011 rok Grójeckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej (TKKF). W tym m.in. zimowa olimpiada po grójecku w lutym, piknik sportowy we wrześniu, a nawet ogólnopolski turniej ringo. Całość zwieńczy grudniowy bal miłośników sportu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Trener Mazowsza Grójec: przemawiają wyniki
(Grójec, 23 grudnia 2010 r. )
- Sukces jest na pewno, aczkolwiek jestem człowiekiem ambitnym, i przychodząc do każdego klubu nastawiam się, aby walczyć o jak najwyższe cele, czyli pierwsze miejsce i awans - mówi o drugiej lokacie na półmetku sezonu, szkoleniowiec grójeckiego Mazowsza, Robert Radoński. Panerai replica watches https://www.bloglista.net
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Krzysztof Skorupski - mistrz kierownicy z Błędowa
(Błędów, 23 grudnia 2010 r. )
W dniu 11 grudnia 2010r. w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie zostały rozdane tytuły mistrzowskie we wszystkich konkurencjach Sportu Samochodowego za sezon 2010r. W klasie narodowej tytuł Mistrza Polski zdobył ponownie mieszkaniec Gminy Błędów Krzysztof Skorupski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>