Dzisiaj jest wtorek, 25 czerwca 2019. Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Krzysztof Skorupski - mistrz kierownicy z Błędowa
(Błędów, 23 grudnia 2010 r. )
W dniu 11 grudnia 2010r. w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie zostały rozdane tytuły mistrzowskie we wszystkich konkurencjach Sportu Samochodowego za sezon 2010r. W klasie narodowej tytuł Mistrza Polski zdobył ponownie mieszkaniec Gminy Błędów Krzysztof Skorupski.
[czytaj więcej | komentarze: 41]

Trener z Grójca - Marceli Bińkowski - nominowany w Plebiscycie Sportowym
(Grójec, 20 grudnia 2010 r. )
Ruszyła kolejna już edycja plebiscytu organizowanego przez Echo Dnia na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Radomskiej 2010.W tym roku nominacje w kategorii ,,Trener Powiatu Grójeckiego' ponownie otrzymał Marceli Bińkowski. wholesale inkjet photo paper wholesale inkjet paper inkjet photo paper manufacturers inkjet paper manufacturers cheap inkjet paper cheap inkjet photo paper
[czytaj więcej | komentarze: 6]

6.kolejka Wareckiej Ligi Halowej
(Warka, 20 grudnia 2010 r. )
W meczu na szczycie wareckiej "ekstraklasy" Nadstal Krzaki Czaplinowskie zremisował 2:2 z przewodzącym stawce Deso Junior. Po słabszym starcie powoli rozpędza się Galacticos. Ubiegłoroczni mistrzowie pokonali w ostatni weekend aż 5:1 Sabaudię. W drugiej lidze prowadzi Czachówek przed Młodymi Wilkami.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Nie żyje Daniel Malinowski
(Warka, 20 grudnia 2010 r. )
W piątek w tragicznych okolicznościach zmarł zaledwie 29-letni piłkarz Legionu Głowaczów, Daniel Malinowski. W przeszłości reprezentował on barwy grójeckiego Mazowsza. - Wspaniały kolega i walczak, jakich mało - wspominają Malinowskiego koledzy z dawnej drużyny. Audemars Piguet replica watches https://www.apwatchreplica.com
[czytaj więcej | komentarze: 7]

W Tarczynie bili po mistrzowsku
(Inne, 19 grudnia 2010 r. )
Ostatni weekend upłynął w pobliskim Tarczynie pod znakiem turnieju sztuk walki. Rozgrywany po raz czwarty międzynarodowy amatorski Mazovia Cup International przyciągnął ponad 170 zawodników z Azerbejdżanu, Armenii, Holandii, Słowacji i Polski. Zwieńczeniem zawodów była niedzielna wieczorna gala, podczas której kibice obejrzeli walki o mistrzostwo świata, mistrzostwo Europy i mistrzostwo Polski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

ALPS 2011: wyniki 2.kolejki
(Powiat Grójecki, 19 grudnia 2010 r. )
Po dwóch kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej 2011 na prowadzeniu z kompletem zwycięstw GOS 1 oraz Kocury.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Walne zebranie oczekuje awansu do III ligi
(Grójec, 12 grudnia 2010 r. )
W piątek udzielono absolutorium zarządowi Mazowsza Grójec za wykonanie budżetu w 2009 roku. Na zakończenie obrad członkowie klubu podjęli uchwałę, w myśl której walne zebranie oczekuje awansu do III ligi.
[czytaj więcej | komentarze: 8]

Start ALPS 2010
(Powiat Grójecki, 11 grudnia 2010 r. )
Wystartowały rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej powiatu grójeckiego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Mogielnica najlepsza na siatce
(Grójec, 8 grudnia 2010 r. )
W niedzielę 5 grudnia odbył się organizowany wspólnie przez 1 Ośrodek Rozpoznania Radiolokacyjnego z Ogrodzienic i Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze pierwszy Turniej Siatkówki o puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej i Dyrektora Ośrodka Sportu. Panerai replica watches https://www.pamreplica.me
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Delfinada V: najlepiej pływały dziewczyny
(Grójec, 4 grudnia 2010 r. )
71 osób wzięło udział w piątej edycji rekreacyjnych zawodów pływackich Delfinada, które odbyły się w ostatnią sobotę na pływalni Wodnik w Grójcu.
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Nadchodzi Runda Zero Fight Night w Tarczynie
(Inne, 4 grudnia 2010 r. )
Wszyscy miłośnicy sztuk walki niecierpliwie oczekują nadejścia grudnia, bo właśnie w tym miesiącu, jak co roku, w pobliskim Tarczynie odbędą się najciekawsze imprezy. Najbliższa gala z cyklu Runda Zero Fight Night (12 grudnia) zapowiada się niezwykle atrakcyjnie gdyż będzie miała charakter konfrontacji uderzanych stylów walki.
[czytaj więcej | komentarze: 27]

Drugie miejsce nic nie daje
(Grójec, 2 grudnia 2010 r. )
Mazowsze Grójec niespodziewanym wiceliderem na półmetku rozgrywek. Teraz liczy na pierwsze miejsce i awans.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>