Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Tylko sześć drużyn na starcie ALPS Grójec 2011
(Powiat Grójecki, 28 listopada 2010 r. )
W drugim tygodniu grudnia wznawia rozgrywki Amatorska Liga Piłki Siatkowej Grójec 2011. W tym roku do rozgrywek przystąpiło tylko 6 drużyn.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Warecka Liga Halowa: relacja 3.kolejki spotkań
(Warka, 23 listopada 2010 r. )
Po trzech kolejkach spotkań na prowadzeniu w wareckiej "Ekstraklasie" Deso Junior przed Konkretem oraz Nadstalem. Zeszłoroczny mistrz - Galacticos - dopiero siódmy. W II lidze najlepiej radzi sobie Deso Dębnowola.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zieliński, Majewski, Michniewicz i… trener Mazowsza
(Grójec, 19 listopada 2010 r. )
Jak dowiedziało się MazowszeGrojec.pl szkoleniowiec „żółto-niebieskich”, Robert Radoński był w gronie potencjalnych następców trenera Widzewa Łódź, Andrzeja Kretka. Do objęcia przedostatniej drużyny Ekstraklasy przymierzani byli również tak znamienici szkoleniowcy, jak Jacek Zieliński oraz Stefan Majewski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Mazowsze pokonało
(Grójec, 17 listopada 2010 r. )
Podopieczni Roberta Radońskiego pokonali w niedzielę stołeczne Okęcie 2:1 (2:0). Na listę strzelców wpisali się Damian Wojtulewicz oraz Arnold Kołakowski. Dzięki zwycięstwu Mazowsze na finiszu rundy jesiennej ma tyle samo punktów, co liderujący tabeli Orzeł Wierzbica.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Delfinada V i Otwarty Turniej Siatkówki
(Grójec, 14 listopada 2010 r. )
DELFINADA V - zawody pływackie – nadeszła pora na kolejną edycję cyklicznej imprezy Stowarzyszenia WGR Kultura i Sport organizowaną przy współpracy z Grójeckim Ośrodkiem Sportowym Mazowsze. Zawody odbędą się 27 listopada 2010 r. na grójeckiej pływalni Wodnik, która na czas trwania imprezy za darmo użyczana jest stowarzyszeniu dzięki uprzejmości Pana Dyrektora GOS.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

11 listopada tanecznie i sportowo
(Grójec, 12 listopada 2010 r. )
Tradycyjnie Święto Niepodległości w Grójcu obchodzone było Piknikiem Rodzinnym zorganizowanym w hali Spartakus. Największy aplauz wśród publiczności wzbudził piłkarski pojedynek: samorząd Grójca kontra gwiazdy telewizji.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Weekend pełen piłkarskich zmagań
(Grójec, 10 listopada 2010 r. )
W miniony weekend 6-7 listopada w hali Spartakus w Grójcu odbyły się dwa turnieje piłki nożnej.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Warecka Liga Halowa: relacja 2.kolejki spotkań
(Warka, 8 listopada 2010 r. )
Po dwóch kolejkach rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej z kompletem zwycięstw tabeli przewodzi zespół Deso Junior. W ostatni weekend zawodnicy z Warki pokonali 5:2 Podgórę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Czerwony szlagier dla Mazowsza
(Grójec, 7 listopada 2010 r. )
Jak zwykle w regionalnym szlagierze nie zabrakło emocji. Grójczanie wygrali na własnym podwórku z Kozienicami po raz pierwszy od 2004 roku, i to zdecydowanie 3:0 (1:0). Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Arnold Kołakowski, a trzecią bramkę dołożył Bartosz Zawadzki. Goście kończyli mecz w dziewiątkę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

W najbliższym czasie na obiektach GOS Mazowsze
(Grójec, 5 listopada 2010 r. )
Przedstawiamy program najbliższych imprez sportowych w gminie Grójec.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pływacki trójmecz z udziałem reprezentantów Grójca oraz Warki
(Grójec, 5 listopada 2010 r. )
Sekcja pływacka GOS w dniu 23 października 2010 roku uczestniczyła w trójmeczu pływackim. Zawody rozegrane zostały na terenie pływalni Zespółu Szkół Rolniczych - Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Stanisława Staszica w Miętnem. W zawodach uczestniczyły reprezentacje Warki, Grójca i gospodarze Miętne.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kolejny horror zakończy happy-endem
(Grójec, 30 października 2010 r. )
Po zaciętym boju podopieczni Roberta Radońskiego wywieźli z boiska Skry cenny komplet punktów. Przez cały mecz dominowali gospodarze, jednak trafienie Arnolda Kołakowskiego z 85.minuty gry zapewniło zwycięstwo drużynie z Grójca.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   2  3  4  5  6   - nastďż˝pna >>>