Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Warecka Liga Halowa: relacja 4.kolejki spotkań
(Warka, 1 grudnia 2010 r. )
Nadstal wykorzystał potknięcie Deso Junior, które uległo 4:6 Czerwonym Diabłom, obejmując prowadzenie w tabeli wareckiej ekstraklasy.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Tylko sześć drużyn na starcie ALPS Grójec 2011
(Powiat Grójecki, 28 listopada 2010 r. )
W drugim tygodniu grudnia wznawia rozgrywki Amatorska Liga Piłki Siatkowej Grójec 2011. W tym roku do rozgrywek przystąpiło tylko 6 drużyn.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Warecka Liga Halowa: relacja 3.kolejki spotkań
(Warka, 23 listopada 2010 r. )
Po trzech kolejkach spotkań na prowadzeniu w wareckiej "Ekstraklasie" Deso Junior przed Konkretem oraz Nadstalem. Zeszłoroczny mistrz - Galacticos - dopiero siódmy. W II lidze najlepiej radzi sobie Deso Dębnowola.
[czytaj więcej | komentarze: 40]

Zieliński, Majewski, Michniewicz i… trener Mazowsza
(Grójec, 19 listopada 2010 r. )
Jak dowiedziało się MazowszeGrojec.pl szkoleniowiec „żółto-niebieskich”, Robert Radoński był w gronie potencjalnych następców trenera Widzewa Łódź, Andrzeja Kretka. Do objęcia przedostatniej drużyny Ekstraklasy przymierzani byli również tak znamienici szkoleniowcy, jak Jacek Zieliński oraz Stefan Majewski.
[czytaj więcej | komentarze: 47]

Mazowsze pokonało
(Grójec, 17 listopada 2010 r. )
Podopieczni Roberta Radońskiego pokonali w niedzielę stołeczne Okęcie 2:1 (2:0). Na listę strzelców wpisali się Damian Wojtulewicz oraz Arnold Kołakowski. Dzięki zwycięstwu Mazowsze na finiszu rundy jesiennej ma tyle samo punktów, co liderujący tabeli Orzeł Wierzbica.
[czytaj więcej | komentarze: 31]

Delfinada V i Otwarty Turniej Siatkówki
(Grójec, 14 listopada 2010 r. )
DELFINADA V - zawody pływackie – nadeszła pora na kolejną edycję cyklicznej imprezy Stowarzyszenia WGR Kultura i Sport organizowaną przy współpracy z Grójeckim Ośrodkiem Sportowym Mazowsze. Zawody odbędą się 27 listopada 2010 r. na grójeckiej pływalni Wodnik, która na czas trwania imprezy za darmo użyczana jest stowarzyszeniu dzięki uprzejmości Pana Dyrektora GOS.
[czytaj więcej | komentarze: 2]

11 listopada tanecznie i sportowo
(Grójec, 12 listopada 2010 r. )
Tradycyjnie Święto Niepodległości w Grójcu obchodzone było Piknikiem Rodzinnym zorganizowanym w hali Spartakus. Największy aplauz wśród publiczności wzbudził piłkarski pojedynek: samorząd Grójca kontra gwiazdy telewizji.
[czytaj więcej | komentarze: 102]

Weekend pełen piłkarskich zmagań
(Grójec, 10 listopada 2010 r. )
W miniony weekend 6-7 listopada w hali Spartakus w Grójcu odbyły się dwa turnieje piłki nożnej.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Warecka Liga Halowa: relacja 2.kolejki spotkań
(Warka, 8 listopada 2010 r. )
Po dwóch kolejkach rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej z kompletem zwycięstw tabeli przewodzi zespół Deso Junior. W ostatni weekend zawodnicy z Warki pokonali 5:2 Podgórę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Czerwony szlagier dla Mazowsza
(Grójec, 7 listopada 2010 r. )
Jak zwykle w regionalnym szlagierze nie zabrakło emocji. Grójczanie wygrali na własnym podwórku z Kozienicami po raz pierwszy od 2004 roku, i to zdecydowanie 3:0 (1:0). Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Arnold Kołakowski, a trzecią bramkę dołożył Bartosz Zawadzki. Goście kończyli mecz w dziewiątkę.
[czytaj więcej | komentarze: 17]

W najbliższym czasie na obiektach GOS Mazowsze
(Grójec, 5 listopada 2010 r. )
Przedstawiamy program najbliższych imprez sportowych w gminie Grójec.
[czytaj więcej | komentarze: 14]

Pływacki trójmecz z udziałem reprezentantów Grójca oraz Warki
(Grójec, 5 listopada 2010 r. )
Sekcja pływacka GOS w dniu 23 października 2010 roku uczestniczyła w trójmeczu pływackim. Zawody rozegrane zostały na terenie pływalni Zespółu Szkół Rolniczych - Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Stanisława Staszica w Miętnem. W zawodach uczestniczyły reprezentacje Warki, Grójca i gospodarze Miętne.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   2  3  4  5  6   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers