Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Kolejny horror zakończy happy-endem
(Grójec, 30 października 2010 r. )
Po zaciętym boju podopieczni Roberta Radońskiego wywieźli z boiska Skry cenny komplet punktów. Przez cały mecz dominowali gospodarze, jednak trafienie Arnolda Kołakowskiego z 85.minuty gry zapewniło zwycięstwo drużynie z Grójca.

Kotański bohaterem Grójca! Mecz zakończony skandalem
(Grójec, 23 października 2010 r. )
Przepiękny gol z rzutu wolnego Mariusza Kotańskiego zdobyty w już doliczonym czasie gry zapewnił Mazowszu zwycięstwo 2:1 (0:1) nad Zwolenianką Zwoleń. Goście prowadzili od 4.minuty. Wyrównał na trzy minuty przed końcem Konrad Romański. Sobotnie zawody zakończyły się bijatyką pomiędzy piłkarzami obu drużyn.

Artur Wojciechowski - pierwszy wśród prezesów
(Warka, 23 października 2010 r. )
Artur Wojciechowski, szef Wareckiego Klubu Strzeleckiego, wygrał zawody strzeleckie, w których wzięli udział sami prezesi klubów i sekcji strzeleckich Warszawsko-Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Super-kapitan Romański. Mazowsze deklasuje Pilicę
(Grójec, 16 października 2010 r. )
Zgodnie z oczekiwaniami grójeckie Mazowsze bez większych problemów pokonało pewnie 4:0 (1:0) rozbitą wewnętrznie Pilicę Białobrzegi. Był to kapitalny występ podopiecznych Roberta Radońskiego. Wynik otworzył w 25.minucie Arnold Kołakowski po podaniu Konrada Romańskiego. W drugiej połowie prawdziwy popis dał popularny "Skuter", kompletując klasycznego hattricka.

Michał Brzeszczak wygrał zawody tenisowe o Puchar Burmistrza
(Grójec, 11 października 2010 r. )
W dniach 6-10 października 2010 r. na kortach Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” został rozegrany turniej tenisowy o Puchar Burmistrza – Jacka Stolarskiego Masters 2010. Zawody wygrał Michał Brzeszczak. Drugie miejsce zajął Marek Wróblewski a trzeci był Waldemar Adamczuk.

Kolejna porażka rezerwistów Mazowsza
(Grójec, 9 października 2010 r. )
Nie wiedzie się ostatnio drugiej drużynie Mazowsza Grójec, która odczuwając problemy kadrowe pierwszego zespołu, przegrywa mecz za meczem. W sobotę podopieczni Rafała Sobczyka ulegli w Błędowie rezerwom Sadownika 1:2. Honorową bramkę zdobył w 70.minucie Hubert Baranowski.

Mazowsze Grójec - SK Zieloni Kanonierzy Warszawa 53:88
Od zdecydowanej porażki zmagania w rozgrywkach ligowych rozpoczęli koszykarze Mazowsza, którzy polegli we własnej hali z SK Zieloni Kanonierzy Warszawa 53:88.

Pojedynek pełny emocji. Mazowsze 4 Sparta 3
Prawdziwie hokejowym wynikiem zakończyło się spotkanie Mazowsza z zamykającą tabelę IV ligi Spartą Jazgarzew. Przyjezdni stawili podopiecznym Roberta Radońskiego zdecydowany opór zwłaszcza w pierwszej połowie. Worek z bramki dla „żółto-niebieskich” otworzył się dopiero po przerwie.

Turniej tenisowy o puchar Burmistrza Jacka Stolarskiego
(Grójec, 6 października 2010 r. )
Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze” wspólnie z grójeckim środowiskiem tenisowym przy udziale Pełnomocnika Burmistrza ds. Uzależnień organizuje IV edycję Turnieju Tenisowego „Masters 2010” o Puchar Burmistrza Jacka Stolarskiego będący podsumowaniem rozgrywek Challenge 2010 r.

W sobotę startują koszykarze Mazowsza
(Grójec, 4 października 2010 r. )
W najbliższą sobotę na hali Spartakus w Grójcu rozgrywki zainaugurują koszykarze Mazowsza, którzy podejmą zespół SK Zieloni Kanonierzy Warszawa. Początek koszykarskich zmagań przy Sportowej o godzinie 18.00.

Lider rozstrzelał grójeckich rezerwistów
To była egzekucja. Po jednostronnym widowisku osłabione kadrowo rezerwy Mazowsza uległy na stadionie przy ulicy Laskowej liderowi A-klasy, Sokołowi Przytyk aż 1:7 (0:3). Honorową bramkę dla zespołu Rafała Sobczyka zdobył w 78.minucie weteran piłkarskich boisk, Mirosław Łukiewicz.

Dreszczowiec w Grodzisku. Skuteczne nożyce Kołakowskiego
Dramatyczne zawody obejrzeli kibice w Grodzisku, gdzie miejscowa Pogoń uległa 2:3 (1:2) grójeckiemu Mazowszu. Komplet punktów „żółto-niebieskim” ekwilibrystycznym uderzeniem z powietrza zapewnił na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Arnold Kołakowski.