Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 176 tekst(ów) w kategorii Grójec.
Czas młodych piłkarzy z Warki
(Grójec, 15 stycznia 2011 r. )
Dziewięć zespołów chłopców urodzonych w 1996 roku z terenu całego Mazowsza rywalizowało w ostatnią sobotę w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Była to trzecia edycja imprezy.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Konrad Romański: Awans? Potrzebne są wzmocnienia
(Grójec, 4 stycznia 2011 r. )
O drugim miejscu na półmetku rozgrywek, szansach na awans oraz o piłkarskiej przyszłości rozmawiamy z Konradem Romańskim, jednym z najbardziej doświadczonych futbolistów grójeckiego Mazowsza.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kalendarz imprez Grójeckiego TKKF na rok 2011
(Grójec, 31 grudnia 2010 r. )
Kilkadziesiąt wydarzeń sportowych przygotowało na 2011 rok Grójeckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej (TKKF). W tym m.in. zimowa olimpiada po grójecku w lutym, piknik sportowy we wrześniu, a nawet ogólnopolski turniej ringo. Całość zwieńczy grudniowy bal miłośników sportu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Trener Mazowsza Grójec: przemawiają wyniki
(Grójec, 23 grudnia 2010 r. )
- Sukces jest na pewno, aczkolwiek jestem człowiekiem ambitnym, i przychodząc do każdego klubu nastawiam się, aby walczyć o jak najwyższe cele, czyli pierwsze miejsce i awans - mówi o drugiej lokacie na półmetku sezonu, szkoleniowiec grójeckiego Mazowsza, Robert Radoński. Panerai replica watches https://www.bloglista.net
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Trener z Grójca - Marceli Bińkowski - nominowany w Plebiscycie Sportowym
(Grójec, 20 grudnia 2010 r. )
Ruszyła kolejna już edycja plebiscytu organizowanego przez Echo Dnia na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Radomskiej 2010.W tym roku nominacje w kategorii ,,Trener Powiatu Grójeckiego' ponownie otrzymał Marceli Bińkowski. wholesale inkjet photo paper wholesale inkjet paper inkjet photo paper manufacturers inkjet paper manufacturers cheap inkjet paper cheap inkjet photo paper
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Walne zebranie oczekuje awansu do III ligi
(Grójec, 12 grudnia 2010 r. )
W piątek udzielono absolutorium zarządowi Mazowsza Grójec za wykonanie budżetu w 2009 roku. Na zakończenie obrad członkowie klubu podjęli uchwałę, w myśl której walne zebranie oczekuje awansu do III ligi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Mogielnica najlepsza na siatce
(Grójec, 8 grudnia 2010 r. )
W niedzielę 5 grudnia odbył się organizowany wspólnie przez 1 Ośrodek Rozpoznania Radiolokacyjnego z Ogrodzienic i Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze pierwszy Turniej Siatkówki o puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej i Dyrektora Ośrodka Sportu. Panerai replica watches https://www.pamreplica.me
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Delfinada V: najlepiej pływały dziewczyny
(Grójec, 4 grudnia 2010 r. )
71 osób wzięło udział w piątej edycji rekreacyjnych zawodów pływackich Delfinada, które odbyły się w ostatnią sobotę na pływalni Wodnik w Grójcu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Drugie miejsce nic nie daje
(Grójec, 2 grudnia 2010 r. )
Mazowsze Grójec niespodziewanym wiceliderem na półmetku rozgrywek. Teraz liczy na pierwsze miejsce i awans.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zieliński, Majewski, Michniewicz i… trener Mazowsza
(Grójec, 19 listopada 2010 r. )
Jak dowiedziało się MazowszeGrojec.pl szkoleniowiec „żółto-niebieskich”, Robert Radoński był w gronie potencjalnych następców trenera Widzewa Łódź, Andrzeja Kretka. Do objęcia przedostatniej drużyny Ekstraklasy przymierzani byli również tak znamienici szkoleniowcy, jak Jacek Zieliński oraz Stefan Majewski.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>