Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 176 tekst(ów) w kategorii Grójec.
Mazowsze pokonało
(Grójec, 17 listopada 2010 r. )
Podopieczni Roberta Radońskiego pokonali w niedzielę stołeczne Okęcie 2:1 (2:0). Na listę strzelców wpisali się Damian Wojtulewicz oraz Arnold Kołakowski. Dzięki zwycięstwu Mazowsze na finiszu rundy jesiennej ma tyle samo punktów, co liderujący tabeli Orzeł Wierzbica.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Delfinada V i Otwarty Turniej Siatkówki
(Grójec, 14 listopada 2010 r. )
DELFINADA V - zawody pływackie – nadeszła pora na kolejną edycję cyklicznej imprezy Stowarzyszenia WGR Kultura i Sport organizowaną przy współpracy z Grójeckim Ośrodkiem Sportowym Mazowsze. Zawody odbędą się 27 listopada 2010 r. na grójeckiej pływalni Wodnik, która na czas trwania imprezy za darmo użyczana jest stowarzyszeniu dzięki uprzejmości Pana Dyrektora GOS.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

11 listopada tanecznie i sportowo
(Grójec, 12 listopada 2010 r. )
Tradycyjnie Święto Niepodległości w Grójcu obchodzone było Piknikiem Rodzinnym zorganizowanym w hali Spartakus. Największy aplauz wśród publiczności wzbudził piłkarski pojedynek: samorząd Grójca kontra gwiazdy telewizji.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Weekend pełen piłkarskich zmagań
(Grójec, 10 listopada 2010 r. )
W miniony weekend 6-7 listopada w hali Spartakus w Grójcu odbyły się dwa turnieje piłki nożnej.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Czerwony szlagier dla Mazowsza
(Grójec, 7 listopada 2010 r. )
Jak zwykle w regionalnym szlagierze nie zabrakło emocji. Grójczanie wygrali na własnym podwórku z Kozienicami po raz pierwszy od 2004 roku, i to zdecydowanie 3:0 (1:0). Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Arnold Kołakowski, a trzecią bramkę dołożył Bartosz Zawadzki. Goście kończyli mecz w dziewiątkę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

W najbliższym czasie na obiektach GOS Mazowsze
(Grójec, 5 listopada 2010 r. )
Przedstawiamy program najbliższych imprez sportowych w gminie Grójec.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pływacki trójmecz z udziałem reprezentantów Grójca oraz Warki
(Grójec, 5 listopada 2010 r. )
Sekcja pływacka GOS w dniu 23 października 2010 roku uczestniczyła w trójmeczu pływackim. Zawody rozegrane zostały na terenie pływalni Zespółu Szkół Rolniczych - Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Stanisława Staszica w Miętnem. W zawodach uczestniczyły reprezentacje Warki, Grójca i gospodarze Miętne.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kolejny horror zakończy happy-endem
(Grójec, 30 października 2010 r. )
Po zaciętym boju podopieczni Roberta Radońskiego wywieźli z boiska Skry cenny komplet punktów. Przez cały mecz dominowali gospodarze, jednak trafienie Arnolda Kołakowskiego z 85.minuty gry zapewniło zwycięstwo drużynie z Grójca.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kotański bohaterem Grójca! Mecz zakończony skandalem
(Grójec, 23 października 2010 r. )
Przepiękny gol z rzutu wolnego Mariusza Kotańskiego zdobyty w już doliczonym czasie gry zapewnił Mazowszu zwycięstwo 2:1 (0:1) nad Zwolenianką Zwoleń. Goście prowadzili od 4.minuty. Wyrównał na trzy minuty przed końcem Konrad Romański. Sobotnie zawody zakończyły się bijatyką pomiędzy piłkarzami obu drużyn. timepiecebuy.me
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Super-kapitan Romański. Mazowsze deklasuje Pilicę
(Grójec, 16 października 2010 r. )
Zgodnie z oczekiwaniami grójeckie Mazowsze bez większych problemów pokonało pewnie 4:0 (1:0) rozbitą wewnętrznie Pilicę Białobrzegi. Był to kapitalny występ podopiecznych Roberta Radońskiego. Wynik otworzył w 25.minucie Arnold Kołakowski po podaniu Konrada Romańskiego. W drugiej połowie prawdziwy popis dał popularny "Skuter", kompletując klasycznego hattricka.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>