Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 6 tekst(ów) w kategorii Jasieniec.
10 medali dla Grójeckich Karateków
(Jasieniec, 3 grudnia 2009 r. )
10 medali wywalczyli Karatecy ćwiczący w Mazowieckim Stowarzyszeniu Karate - MARCELI TEAM- G.O.S Mazowsze w Grójcu. 28 listopada w Hali Sportowej Gimnazjum w Jasieńcu rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grójeckiego w Karate.

Wycisnęła złoto!
(Jasieniec, 12 marca 2009 r. )
Wielki sukces Justyny Kozdryk. Wicemistrzyni paraolimpijska w podnoszeniu ciężarów, mieszkanka gminy Jasieniec, zajęła pierwsze miejsce w konkurencji wyciskania sztangi na leżąco w prestiżowym Festiwalu Sportów Siłowych w Columbus (stan Ohio).

Justyna wśród najsilniejszych
(Jasieniec, 26 lutego 2009 r. )
Najbardziej znana mieszkanka gminy Jasieniec – Justyna Kozdryk – w najbliższą środę wyleci do Stanów Zjednoczonych, gdzie weźmie udział w prestiżowych zawodach The Arnold Sports Festival.

VI Gminne Mistrzostwa w Warcabach Klasycznych i Szachach
(Jasieniec, 5 lutego 2009 r. )
31 stycznia 2009 r. po raz szósty spotkaliśmy się na Gminnych Mistrzostwach w Warcabach Klasycznych i Szachach w Publicznej Szkole Podstawowej im. J. Suskiego w Jasieńcu.

Po raz szósty o futbolowy Puchar Wójta
(Jasieniec, 29 stycznia 2009 r. )
15 zespołów rywalizowało w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta gminy Jasieniec. Szóstą edycję wygrała drużyna Inter Tap Żabia Wola.

Piłkarski weekend w Jasieńcu
(Jasieniec, 20 grudnia 2008 r. )
W ostatni weekend 13-14 grudnia, w Jasieńcu odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Justyny Kozdryk – srebrnej medalistki paraolimpijskiej z Pekinu w konkurencji wyciskania ciężarów leżąc.