Dzisiaj jest pi�tek, 27 marca 2015. Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Wystartował grójecki portal informacyjny
(Grójec, 4 sierpnia 2013 r. )
1 sierpnia ruszył Grojec24.net – informacyjny portal mieszkańców Grójca i okolic. Ma onreplica watches uk integrować wszystkich mieszkańców gminy oraz dostarczać im codziennej świeżej replica watches porcji informacji.
[czytaj więcej | komentarze: 51]

Hala? Przedszkole? Droga? Zdecyduj ty
(Powiat Grójecki, 7 kwietnia 2011 r. )
Burmistrzowie, planując inwestycje na najbliższe lata, chcą się dowiedzieć, jakie rolex watches jest w tej sprawie zdanie mieszkańców.
[czytaj więcej | komentarze: 22]

Film
(Grójec, 17 marca 2011 r. )
W niedzielę 20 marca o godzinie 18.00 w sali kinowej Grójeckiego Ośrodka Kultury odbędzie się projekcja dokumentalnego filmu "Mgła", opowiadającego o replica watches przygotowaniach do wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu, katastrofie i wydarzeniach do czasu pogrzebu pary prezydenckiej.
[czytaj więcej | komentarze: 58]

Ognista sauna
(Grójec, 17 marca 2011 r. )
W niedzielę płonął budynek pływalni Wodnik. Mimo udanej akcji strażaków straty replica watches sięgają 100 tys. zł.
[czytaj więcej | komentarze: 56]

Szpital w Grójcu: Poradnie już działają
(Grójec, 17 marca 2011 r. )
W lutym informowaliśmy, że od początku roku nie działają trzy przychodnie specjalistyczne w grójeckim szpitalu (okulistyczna, chirurgii onkologicznej oraz gruźlicy i chorób płuc). Powiatowe Centrum Medyczne nie podpisało rolex watches bowiem nowych kontraktów replica watches na te świadczenia z Mazowieckim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia.
[czytaj więcej | komentarze: 55]

Protest Banasiewicza oddalony
(Grójec, 15 marca 2011 r. )
Sąd Okręgowy w Radomiu oddalił protest wyborczy zgłoszony przez sztab kandydata na burmistrza Grójca Artura Banasiewicza. Rzeczniczka sądu Justyna Mazur nie potrafiła przekazać „NW” szczegółów dotyczących cartier replica motywów orzeczenia, bo nie sporządzono jego replica watches pisemnej wersji.
[czytaj więcej | komentarze: 48]

Msza w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
W najbliższy czwartek (10 marca) o godzinie 18.00 w kościele parafialnym św. Mikołaja rolex watches w Grójcu zostanie odprawiona msza święta w replica watches intencji poległych w katastrofie smoleńskiej.
[czytaj więcej | komentarze: 59]

Szpital ks. Skargi?
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
Radny powiatowy Grzegorz Rejer zaproponował na ostatniej sesji, aby utworzone w ubiegłym roku Powiatowe Centrum Medyczne (następca prawny SP ZOZ) nosiło imię replica watches księdza Piotra Skargi.
[czytaj więcej | komentarze: 50]

Jechał nietrzeźwy i bez prawa jazdy
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
21 -letni mieszkaniec gminy Grójec kierował samochodem mając ponad promil alkoholu w organizmie . Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Kradzież której nie było
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
49-letni mieszkaniec Drzewicy zgłosił kradzież swojego samochodu m-ki vw crafter lecz po bardzo szczegółowym przeanalizowaniu sprawy przez policjantów okazało się, że taka kradzież w ogóle nie miała miejsca.
[czytaj więcej | komentarze: 45]

1,5 tys. podpisów pod petycją o przebudowę drogi nr 728
(Powiat Grójecki, 2 marca 2011 r. )
Kończy się cierpliwość władz i mieszkańców gmin, przez które biegnie droga wojewódzka. Do przebudowy „728” na odcinku od Nowego Miasta nad Pilicą do Grójca samorząd Mazowsza przymierza się od siedmiu lat. Trasa jest w fatalnym stanie, wymaga natychmiastowego remontu. Jej zarządca nie jest w stanie powiedzieć, kiedy może się on rozpocząć.
[czytaj więcej | komentarze: 83]

Jechał na podwójnym gazie i podwójnym wyroku sądowym
(Grójec, 23 lutego 2011 r. )
25- letni mieszkaniec Grójca kierował samochodem mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiada dwa wyroki sądowe zakazujące mu kierowania pojazdami mechanicznymi.
[czytaj więcej | komentarze: 3]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>