Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Jechał nietrzeźwy i bez prawa jazdy
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
21 -letni mieszkaniec gminy Grójec kierował samochodem mając ponad promil alkoholu w organizmie . Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Kradzież której nie było
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
49-letni mieszkaniec Drzewicy zgłosił kradzież swojego samochodu m-ki vw crafter lecz po bardzo szczegółowym przeanalizowaniu sprawy przez policjantów okazało się, że taka kradzież w ogóle nie miała miejsca.
[czytaj więcej | komentarze: 45]

1,5 tys. podpisów pod petycją o przebudowę drogi nr 728
(Powiat Grójecki, 2 marca 2011 r. )
Kończy się cierpliwość władz i mieszkańców gmin, przez które biegnie droga wojewódzka. Do przebudowy „728” na odcinku od Nowego Miasta nad Pilicą do Grójca samorząd Mazowsza przymierza się od siedmiu lat. Trasa jest w fatalnym stanie, wymaga natychmiastowego remontu. Jej zarządca nie jest w stanie powiedzieć, kiedy może się on rozpocząć.
[czytaj więcej | komentarze: 83]

Jechał na podwójnym gazie i podwójnym wyroku sądowym
(Grójec, 23 lutego 2011 r. )
25- letni mieszkaniec Grójca kierował samochodem mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiada dwa wyroki sądowe zakazujące mu kierowania pojazdami mechanicznymi.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Bezpłatne warsztaty kreatywności dla dzieci w EduStrefie
(Grójec, 22 lutego 2011 r. )
EduStrefa zaprasza na bezpłatne warsztaty kreatywności dla dzieci 9-12 lat. Dnia 23 - 24.02.2011 godz.10.00-14.00 Wstęp wolny. Dajmy szansę swoim dzieciom.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Kręgarz z Zakopanego oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci mieszkańca Grójca
(Grójec, 16 lutego 2011 r. )
O nieumyślne spowodowanie śmierci pacjenta oskarżyła prokuratura 55-letniego kręgarza. Grozi mu do pięciu lat więzienia - poinformował PAP w środę szef Prokuratury Rejonowej w Grójcu Krzysztof Sobechowicz.
[czytaj więcej | komentarze: 2]

Prośba o wsparcie rodziny 5-letniego Aleksandra
(Grójec, 16 lutego 2011 r. )
W nocy z dnia 10 lutego 2011r. na 11 lutego 2011r. spłonął dom naszego wychowanka, Aleksandra z oddz. III. Publicznego Przedszkola Nr 2. w Grójcu. Bardzo prosimy wszystkich rodziców o wsparcie finansowe dla Rodziny Aleksandra na zakup odzieży zimowo – wiosennej dla dzieci (każda kwota mile widziana).
[czytaj więcej | komentarze: 2]

Nie działają trzy poradnie specjalistyczne w grójeckim szpitalu
(Grójec, 13 lutego 2011 r. )
Nowy szef Powiatowego Centrum Medycznego ma nadzieję, że poradnie okulistyczna, chirurgii onkologicznej oraz gruźlicy i chorób płuc wznowią pracę za kilka tygodni.
[czytaj więcej | komentarze: 2]

Ukradli paliwo ale nie uciekali daleko bo… popsuł im się samochód
(Grójec, 7 lutego 2011 r. )
Dwóch mieszkańców gminy Raszyn zatrzymali policjanci z Grójca. Sprawcom podczas ucieczki z miejsca przestępstwa popsuł się samochód.
[czytaj więcej | komentarze: 71]

Litwin pędził 30-tonowym gigantem na potrójnym gazie
(Pniewy, 3 lutego 2011 r. )
Policjanci z Posterunku Policji w Pniewach na drodze krajowej nr 50 zatrzymali 52-letniego obywatela Litwy, który prowadził ciężarową Scanię z przyczepą mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie.
[czytaj więcej | komentarze: 60]

Bezpieczne Ferie 2011 - co trzeba wiedzieć i pamiętać
(Powiat Grójecki, 1 lutego 2011 r. )
Niedługo rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. W tym czasie mazowiecka Policja na terenie całego województwa przeprowadzi działania pod nazwą „Bezpieczne ferie 2011”. Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zimowego wypoczynku.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Okradziona kobieta całą noc spędziła w... opuszczonym budynku
(Nowe Miasto nad Pilicą, 31 stycznia 2011 r. )
Sąd Rejonowy w Grójcu zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu dla dwóch młodych sprawców, którzy napadli na kobietę, ukradli jej torebkę z dokumentami i pieniędzmi, a następnie zamknęli ją w opuszczonym budynku. Ich nieletni wspólnik odpowie za swój czyn przed Sądem Rodzinnym.
[czytaj więcej | komentarze: 1]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers