Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
„Nasze czasy” – nowy miesięcznik ziemi grójeckiej
(Powiat Grójecki, 21 stycznia 2011 r. )
W piątek ukazało się pierwsze wydanie nowego miesięcznika ziemi grójeckiej. Wydawnictwo nosi tytuł „Nasze czasy” i jest kolportowane na terenie całego powiatu grojeckiego. Zapraszamy do przeglądania gazety w wersji elektronicznej na łamach portalu Grojeckie.info.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Teresa Knyzio znowu we władzach Warki
(Warka, 19 stycznia 2011 r. )
Potwierdziły się nasze grudniowe doniesienia, że zastępcą nowo wybranego burmistrza Warki Dariusza Gizki ma zostać radna powiatowa, a wcześniej przewodnicząca wareckiej rady miejskiej Teresa Knyzio.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Budżet przygotowawczy
(Grójec, 19 stycznia 2011 r. )
cheap Cartier replica https://www.pinwatch.mePodczas ostatniego grudniowego posiedzenia rajcy uchwalili budżet gminy na 2011 rok. Plan finansowy samorządu zakłada, że dochody sięgną 63 mln zł, natomiast wydatki – 65 mln zł. Deficyt wyniesie 2,5 mln zł. W porównaniu z 2010 r. dochody wzrosły o 8 mln zł, a wydatki o 1 mln zł. Za uchwaleniem przedłożonego przez burmistrza i urząd gminy budżetu zagłosowało 15 radnych. Pozostałych sześcioro wstrzymało się od głosu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Grójeckie LO laureatem Szkoły Obywateli
(Grójec, 19 stycznia 2011 r. )
Zbigniew Krawczak, kierujący Liceum Ogólnokształcącym imienia Piotra Skargi w Grójcu, dostał wyróżnienie podczas gali kończącej ogólnopolski finał konkursu Szkoła Obywateli im. Anny Radziwiłł - informuje gazeta "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Dziurawy interes na zimie
(Powiat Grójecki, 18 stycznia 2011 r. )
Zeszłoroczna zima dała w kość nie tylko kierowcom, ale również służbom drogowym oraz urzędnikom. Pieniądze wydane na zimowe utrzymanie dróg przez Powiatowy Zarząd Dróg w Grójcu przekroczyły już fundusze przeznaczane na to zadanie w latach ubiegłych - donosi "Jabłonka".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Dzięki interwencji dyżurnego z Grójca uratowano życie 34-latkowi
(Grójec, 18 stycznia 2011 r. )
Dyżurny grójeckiej komendy dzięki poinformowaniu policjantów z Warszawy uratował życie 34-letniemu mieszkańcowi Mogielnicy, który podczas pracy doznał napadu padaczki. cheap Cartier replica https://www.pinwatch.me
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pilica grozi wylaniem. W Nowym Mieście stan ostrzegawczy przekroczony
(Nowe Miasto nad Pilicą, 17 stycznia 2011 r. )
O 40 cm został przekroczony stan ostrzegawczy na rzece Pilicy przepływającej przez Nowe Miasto.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kodeks wyborczy: koniec z
(Powiat Grójecki, 16 stycznia 2011 r. )
Sejm przyjął senacką poprawkę do kodeksu wyborczego wprowadzającą jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do Senatu. W jednomandatowych okręgach będą się też odbywać wybory radnych we wszystkich gminach bez względu na liczbę mieszkańców, poza miastami na prawach powiatu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Drugie walne zebranie członków i kandydatów na członków Stowarzyszenia BMW-WGR
(Grójec, 16 stycznia 2011 r. )
W niedzielę, 23go stycznia o godzinie 16:30 w sali katechetycznej przy kościele w miejscowości Worów odbędzie się II walne zebranie członków i kandydatów na członków Stowarzyszenia BMW-WGR.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Tragedia: niedaleko Panoramy znaleziono ciało 20-latka
(Pniewy, 15 stycznia 2011 r. )
Tragicznie dla Kamila z Jasieńca zakończyła się sobotnia zabawa na dyskotece. Według świadków chłopak opuścił klub Panorama w Przęsławicach (na zdjęciu) przed północą. Jego zwłoki znaleziono dwa dni później na jednym z pobliskich pól. Nie miał na sobie kurtki. Przy zwłokach znaleziono komórkę, dokumenty, portfel i numerek do szatni.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Jazda bez uprawień i na gazie
(Grójec, 11 stycznia 2011 r. )
34-letni mieszkaniec Grójca kierował samochodem, mając ponad promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że nie posiada on prawa jazdy.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chciał zarobić na kartach do głosowania
(Grójec, 8 stycznia 2011 r. )
Prokuratura Rejonowa w Grójcu oskarżyła mieszkańca Grójca o próbę handlowania niewykorzystanymi kartami do głosowania w czasie ostatnich wyborów samorządowych - informuje radomskie wydanie "Gazety Wyborczej".
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   2  3  4  5  6   - nastďż˝pna >>>