Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Na ławie oskarżonych „Bestia”, „Kaszalot” i… wójt Pniew
(Pniewy, 6 stycznia 2011 r. )
Wójt Pniew Wiesław N. usiądzie na ławie oskarżonych z grójeckim radnym zwanym "Bestią" i lokalnym biznesmenem o pseudonimie "Kaszalot" – donosi środowe wydanie „Gazety Stołecznej”.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

10 stycznia msza w intencji ofiar Katastrofy Smoleńskiej
(Grójec, 6 stycznia 2011 r. )
W najbliższy poniedziałek 10 stycznia o godzinie 18.00 w kościele parafialnym Święta Mikołaja w Grójcu odprawiona zostanie msza święta w intencji ofiar Katastrofy Smoleńskiej.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Dom spokojnej starości? Tam można pić do woli
(Mogielnica, 31 grudnia 2010 r. )
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach, w gminie Mogielnica, chciał wprowadzenia zakazu wnoszenia alkoholu do podległej mu placówki. Ale radni się na to nie zgodzili - donosi portal echodnia.eu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zapytaj, starosta odpowie. On-line
(Powiat Grójecki, 29 grudnia 2010 r. )
Można już zadawać pytania nowemu staroście grójeckiemu – Marianowi Górskiemu – za pomocą strony internetowej starostwa. Na pytania mieszkańców starosta będzie odpowiadał raz w tygodniu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Makabryczne odkrycie w Przęsławicach
(Pniewy, 28 grudnia 2010 r. )
We wtorek rano w Przęsławicach w gminie Pniewy znaleziono zwłoki młodego mężczyzny - informuje portal Echodnia.eu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Stacja Dializ w Grójcu już w styczniu
(Grójec, 28 grudnia 2010 r. )
Już w styczniu 2011 roku otwarty zostanie NZOZ Centrum Dializ w Grójcu. Otwarcie stacji umożliwi dializoterapię mieszkańcom powiatu, bez konieczności podróżowania do Radomia, Warszawy czy Otwocka.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Część wylotówki ze stolicy jednak będzie
(Powiat Grójecki, 28 grudnia 2010 r. )
Na wiele ważnych dróg Warszawa jeszcze poczeka, ale udało się uratować fragment wylotówki na południe Polski. Umowę z jej wykonawcą drogowcy podpiszą do końca tygodnia - poinformował wczoraj portal Gazeta.pl.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Pijany spowodował wypadek w Częstoniewie i próbował uciec
(Grójec, 27 grudnia 2010 r. )
55-letni mieszkaniec Szydłowca kierując toyotą doprowadził do kolizji z audi, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało był pijany.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Od stycznia nowe godziny nabożeństw u św. Mikołaja
(Grójec, 26 grudnia 2010 r. )
Od nowego roku zmienia się porządek nabożeństw w parafii św. Mikołaja w Grójcu. W niedzielę msze święte będą odbywać się o godz. 6.30, 8.00, 9.30 dla młodzieży, 11.00 dla dzieci z rodzicami, 12.30 suma, 17.00 oraz 18.00. W dni powszednie o godz. 6.30, 7.30 i 18.00. Panerai replica watches https://www.bloglista.net
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Nowy rynek, nowe iluminacje
(Grójec, 23 grudnia 2010 r. )
Od początku grudnia mieszkańcy Grójca mogą cieszyć oczy nowymi elementami świątecznego wystroju centrum miasta. Iluminacje zostały zamontowane na wyremontowanej płycie rynku oraz na otaczających go ulicach. W tym roku dokupiono świetlne korony, które wiszą na latarniach wzdłuż ul. Armii Krajowej, oraz świetlne kule, które ozdabiają fontanny - informuje gazeta "Nad Wisłą". Panerai replica watches https://www.bloglista.net
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Szkolenia dla mieszkańców Gminy Grójec za unijne pieniądze
(Grójec, 23 grudnia 2010 r. )
Od przyszłego roku w Gminie Grójec realizowane będą projekty z unijnego dofinansowania. Pięć wniosków zostało złożonych w czerwcu b.r. w ramach działania 9.5 „Oddalone inicjatywy na obszarach” Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

W styczniu EM-karty nie kupisz u kierowcy
(Powiat Grójecki, 19 grudnia 2010 r. )
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Grójcu informuje, że z uwagi na wprowadzane z dniem 1 stycznia 2011r zmiany (m. in. podatku VAT) nie będzie możliwości nabywania biletów miesięcznych na miesiąc styczeń w autobusie przez posiadaczy EM – karty pasażera.Audemars Piguet replica watches https://www.apwatchreplica.com
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   3  4  5  6  7   - nastďż˝pna >>>