Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 14 tekst(ów) w kategorii Chynów.
Próbował gasić pożar i zginął
(Chynów, 20 października 2010 r. )
Ciało 54-letniego mieszkańca Warszawy znalazła jego żona po tym jak najprawdopodobniej spadł z dachu podczas gaszenia pożaru domku letniskowego w Watraszewie.
[czytaj więcej | komentarze: 2]

Chynów: trzech kandydatów na wójta
(Chynów, 9 października 2010 r. )
Jedynym wójtem spośród wszystkich w powiecie grójeckim, który zdecydował się nie ubiegać ponownie o reelekcję jest Grzegorz Górski, który przez kilkanaście ostatnich lat kierował urzędem gminy w Chynowie. Grojeckie.info poznało nazwiska osób, które będą chciały go zastąpić.
[czytaj więcej | komentarze: 5]

Nie dość, że pijany to jeszcze spowodował wypadek
(Chynów, 5 października 2010 r. )
29-letni mieszkaniec gminy Grójec kierując oplem corsą zderzył się z ciężarowym dafem. Jak się okazało kierowca osobowej corsy miał prawie promil alkoholu w organizmie.
[czytaj więcej | komentarze: 11]

Ukrył się przed policjantami w bagażniku
(Chynów, 29 marca 2010 r. )
Policjanci z grójeckiej drogówki zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Chynów w wieku 17 i 18 lat, którzy próbowali włamać się a następnie ukraść osobowego forda. Młodszy z nich został zwolniony, teraz zajmie się nim Sąd Rodzinny. Starszy natomiast usłyszy dziś zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Policjanci odnaleźli skradziony samochód
(Chynów, 27 stycznia 2010 r. )
Funkcjonariusze z posterunku policji w Chynowie w kompleksie leśnym odnaleźli skradziony dwa dni wcześniej samochód osobowy m-ki Nissan Primiera o wartości 17.000 zł.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Wieś bezprawia?
(Chynów, 5 grudnia 2009 r. )
Wsi spokojna, wsi wesoła - pisał niegdyś poeta w swojej sielance. Dzisiaj brzmi to jak drwina lub ironia - szczególnie dla mieszkańców Drwalewa.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Orlik ląduje w Chynowie
(Chynów, 12 września 2009 r. )
Trudno to sobie wyobrazić, ale w Chynowie nie ma do tej pory boiska do gry w piłkę nożną z prawdziwego zdarzenia. Wkrótce jednak sytuacja ta się zmieni. Wprawdzie powstanie plac o mniejszych wymiarach, ale za to ze sztuczną trawą. A więc będzie można uganiać się za piłką od wiosny do później jesieni. Gmina buduje kompleks sportowy Orlik 2012.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Nauczyciele gotowi, a uczniowie...?
(Chynów, 29 sierpnia 2009 r. )
W szkołach jeszcze cicho i spokojnie. Tylko w niektórych kończą się remonty, choć właściwie pozostało już tylko malowanie ścian i sprzątanie. Odwiedziliśmy dwie - w Goszczynie i Chynowie. W obu dzieci mogłyby już tydzień przed 1. września rozpocząć naukę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kronika policyjna: W Wielki Czwartek w Grobicach
(Chynów, 23 kwietnia 2009 r. )
80-letnią sąsiadkę usiłował zgwałcić pijany 25-latek z Grobic w gminie Chynów. Kobieta wpuściła dobijającego się do drzwi mężczyznę, ale zawiadomiła także agencję ochrony (miała wykupiony monitoring), a ta poinformowała policję. Kiedy funkcjonariusze weszli do domu, napastnik, już bez spodni, przyduszał kobietę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

A miał szlaban na alkohol
(Chynów, 23 kwietnia 2009 r. )
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał pijany dróżnik, który w poprzedni wtorek pilnował przejazdu kolejowego w Sułkowicach. Zatrzymany przez policjantów z Chynowa 57-letni mężczyzna odpowie za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu pojazdów mechanicznych.
[czytaj więcej | komentarze: 2]


<<< poprzednia -   1  2   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers