Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 14 tekst(ów) w kategorii Chynów.
Próbował gasić pożar i zginął
(Chynów, 20 października 2010 r. )
Ciało 54-letniego mieszkańca Warszawy znalazła jego żona po tym jak najprawdopodobniej spadł z dachu podczas gaszenia pożaru domku letniskowego w Watraszewie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chynów: trzech kandydatów na wójta
(Chynów, 9 października 2010 r. )
Jedynym wójtem spośród wszystkich w powiecie grójeckim, który zdecydował się nie ubiegać ponownie o reelekcję jest Grzegorz Górski, który przez kilkanaście ostatnich lat kierował urzędem gminy w Chynowie. Grojeckie.info poznało nazwiska osób, które będą chciały go zastąpić.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Nie dość, że pijany to jeszcze spowodował wypadek
(Chynów, 5 października 2010 r. )
29-letni mieszkaniec gminy Grójec kierując oplem corsą zderzył się z ciężarowym dafem. Jak się okazało kierowca osobowej corsy miał prawie promil alkoholu w organizmie.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Ukrył się przed policjantami w bagażniku
(Chynów, 29 marca 2010 r. )
Policjanci z grójeckiej drogówki zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Chynów w wieku 17 i 18 lat, którzy próbowali włamać się a następnie ukraść osobowego forda. Młodszy z nich został zwolniony, teraz zajmie się nim Sąd Rodzinny. Starszy natomiast usłyszy dziś zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Policjanci odnaleźli skradziony samochód
(Chynów, 27 stycznia 2010 r. )
Funkcjonariusze z posterunku policji w Chynowie w kompleksie leśnym odnaleźli skradziony dwa dni wcześniej samochód osobowy m-ki Nissan Primiera o wartości 17.000 zł.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wieś bezprawia?
(Chynów, 5 grudnia 2009 r. )
Wsi spokojna, wsi wesoła - pisał niegdyś poeta w swojej sielance. Dzisiaj brzmi to jak drwina lub ironia - szczególnie dla mieszkańców Drwalewa.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Orlik ląduje w Chynowie
(Chynów, 12 września 2009 r. )
Trudno to sobie wyobrazić, ale w Chynowie nie ma do tej pory boiska do gry w piłkę nożną z prawdziwego zdarzenia. Wkrótce jednak sytuacja ta się zmieni. Wprawdzie powstanie plac o mniejszych wymiarach, ale za to ze sztuczną trawą. A więc będzie można uganiać się za piłką od wiosny do później jesieni. Gmina buduje kompleks sportowy Orlik 2012.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Nauczyciele gotowi, a uczniowie...?
(Chynów, 29 sierpnia 2009 r. )
W szkołach jeszcze cicho i spokojnie. Tylko w niektórych kończą się remonty, choć właściwie pozostało już tylko malowanie ścian i sprzątanie. Odwiedziliśmy dwie - w Goszczynie i Chynowie. W obu dzieci mogłyby już tydzień przed 1. września rozpocząć naukę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Kronika policyjna: W Wielki Czwartek w Grobicach
(Chynów, 23 kwietnia 2009 r. )
80-letnią sąsiadkę usiłował zgwałcić pijany 25-latek z Grobic w gminie Chynów. Kobieta wpuściła dobijającego się do drzwi mężczyznę, ale zawiadomiła także agencję ochrony (miała wykupiony monitoring), a ta poinformowała policję. Kiedy funkcjonariusze weszli do domu, napastnik, już bez spodni, przyduszał kobietę.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

A miał szlaban na alkohol
(Chynów, 23 kwietnia 2009 r. )
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał pijany dróżnik, który w poprzedni wtorek pilnował przejazdu kolejowego w Sułkowicach. Zatrzymany przez policjantów z Chynowa 57-letni mężczyzna odpowie za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu pojazdów mechanicznych.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2   - nastďż˝pna >>>