Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 8 tekst(ów) w kategorii Goszczyn.
W Goszczynie mała zmiana w radzie
(Goszczyn, 1 grudnia 2010 r. )
W Gminie Goszczyn nastąpiły małe przetasowania w radzie - informuje portal Jablonka.info.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zakręcili wodę, potem w domu wybuchł pożar
(Goszczyn, 30 grudnia 2009 r. )
Tych świąt mieszkańcy Goszczyna chyba nigdy nie zapomną - podaje "Echo Dnia".
[czytaj więcej | komentarze: 104]

Sharan wpadł pod tira, jedna osoba nie żyje
(Goszczyn, 9 grudnia 2009 r. )
We wtorek o godzinie 1.00 na drodze nr 7 w miejscowości Józefów (gmina Goszczyn), zawracający tir prowadzony przez ukraińskiego kierowcę zjechał naczepą na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z nadjeżdżającym samochodem marki Sheran. W wyniku poniesionych obrażeń 41-letni kierowca Sherana zmarł na miejscu.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Chorych niewielu, pacjentów coraz więcej
(Goszczyn, 5 grudnia 2009 r. )
W kraju mamy już prawie 400 zgonów związanych z powikłaniami po grypie A/H1N1. W ośrodkach zdrowia powiatu grójeckiego wyraźnie można odczuć atmosferę niepokoju. Zwykle mieszkańcy tego regionu nie są skorzy do wizyt u lekarza z „byle czym”. Tymczasem w porównaniu z październikiem, liczba pacjentów w ZOZ-ach zwiększyła się ponad dwukrotnie. O ocenę sytuacji poprosiliśmy lekarza przychodni w Goszczynie, Teresę Przybylską.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Budynek gminy stoi w w historycznym miejscu
(Goszczyn, 8 listopada 2009 r. )
Niedawno mieszkańców Goszczyna intrygował widok rozbieranego dachu na budynku miejscowego urzędu gminy. Krążyły różne plotki. Niktórzy przekonani byli, że władza szuka nawet w poszyciu jakiegoś skarbu. W końcu to leciwa budowla... Bardziej wtajemniczeni znali oczywiście przyczynę - to był tylko remont.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Goszczyn wchodzi w XXI wiek
(Goszczyn, 27 lipca 2009 r. )
W gminnym budynku trudno wytrzymać, chociaż wiatraczki kręcą się jak szalone, mieląc powietrze. Urlopów w tym roku nie będzie. W Gminie Goszczyn rozpoczynają się dwie duże inwestycje, które wymagają gospodarskiej ręki.
[czytaj więcej | komentarze: 3]

Goście z UE z wizytą
(Goszczyn, 6 czerwca 2009 r. )
Na terenie powiatu grójeckiego przebywał z wizytą roboczą Jean-Luc Demarty, dyrektor generalny Dyrektoriatu ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej wraz z asystentem Joao Onofre Antas Goncalves.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Stara szkoła nie będzie straszyć od czerwca
(Goszczyn, 25 maja 2009 r. )
Od kilku tygodni byliśmy zasypywani sprzecznymi informacjami z Goszczyna - podaje grójeckie wydanie "Kuriera Południowego". Jeden z naszych rozmówców przekonywał, że władze uparły się rozebrać zabytkową szkołę, która mogłaby po restauracji stanowić przecież ozdobę miasteczka. Inny nasz Czytelnik twierdził z przekonaniem, że niezależnie od decyzji, gmina powinna szybko podjąć prace. Budowla w obecnym stanie stanowi bowiem zagrożenie dla mieszkańców.
[czytaj więcej | komentarze: 88]

Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers