Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 8 tekst(ów) w kategorii Goszczyn.
W Goszczynie mała zmiana w radzie
(Goszczyn, 1 grudnia 2010 r. )
W Gminie Goszczyn nastąpiły małe przetasowania w radzie - informuje portal Jablonka.info.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zakręcili wodę, potem w domu wybuchł pożar
(Goszczyn, 30 grudnia 2009 r. )
Tych świąt mieszkańcy Goszczyna chyba nigdy nie zapomną - podaje "Echo Dnia".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Sharan wpadł pod tira, jedna osoba nie żyje
(Goszczyn, 9 grudnia 2009 r. )
We wtorek o godzinie 1.00 na drodze nr 7 w miejscowości Józefów (gmina Goszczyn), zawracający tir prowadzony przez ukraińskiego kierowcę zjechał naczepą na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z nadjeżdżającym samochodem marki Sheran. W wyniku poniesionych obrażeń 41-letni kierowca Sherana zmarł na miejscu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Chorych niewielu, pacjentów coraz więcej
(Goszczyn, 5 grudnia 2009 r. )
W kraju mamy już prawie 400 zgonów związanych z powikłaniami po grypie A/H1N1. W ośrodkach zdrowia powiatu grójeckiego wyraźnie można odczuć atmosferę niepokoju. Zwykle mieszkańcy tego regionu nie są skorzy do wizyt u lekarza z „byle czym”. Tymczasem w porównaniu z październikiem, liczba pacjentów w ZOZ-ach zwiększyła się ponad dwukrotnie. O ocenę sytuacji poprosiliśmy lekarza przychodni w Goszczynie, Teresę Przybylską.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Budynek gminy stoi w w historycznym miejscu
(Goszczyn, 8 listopada 2009 r. )
Niedawno mieszkańców Goszczyna intrygował widok rozbieranego dachu na budynku miejscowego urzędu gminy. Krążyły różne plotki. Niktórzy przekonani byli, że władza szuka nawet w poszyciu jakiegoś skarbu. W końcu to leciwa budowla... Bardziej wtajemniczeni znali oczywiście przyczynę - to był tylko remont.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Goszczyn wchodzi w XXI wiek
(Goszczyn, 27 lipca 2009 r. )
W gminnym budynku trudno wytrzymać, chociaż wiatraczki kręcą się jak szalone, mieląc powietrze. Urlopów w tym roku nie będzie. W Gminie Goszczyn rozpoczynają się dwie duże inwestycje, które wymagają gospodarskiej ręki.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Goście z UE z wizytą
(Goszczyn, 6 czerwca 2009 r. )
Na terenie powiatu grójeckiego przebywał z wizytą roboczą Jean-Luc Demarty, dyrektor generalny Dyrektoriatu ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej wraz z asystentem Joao Onofre Antas Goncalves.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Stara szkoła nie będzie straszyć od czerwca
(Goszczyn, 25 maja 2009 r. )
Od kilku tygodni byliśmy zasypywani sprzecznymi informacjami z Goszczyna - podaje grójeckie wydanie "Kuriera Południowego". Jeden z naszych rozmówców przekonywał, że władze uparły się rozebrać zabytkową szkołę, która mogłaby po restauracji stanowić przecież ozdobę miasteczka. Inny nasz Czytelnik twierdził z przekonaniem, że niezależnie od decyzji, gmina powinna szybko podjąć prace. Budowla w obecnym stanie stanowi bowiem zagrożenie dla mieszkańców.
[czytaj więcej | komentarze: 0]