Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 3 tekst(ów) w kategorii Jasieniec.
Trzy miesiące aresztu dla oprawcy własnej rodziny
(Jasieniec, 18 stycznia 2010 r. )
Policjanci z Posterunku Policji w Jasieńcu zatrzymali 33-letniego mężczyznę który, znęcał się nad swoja żoną i małoletnimi dziećmi. Mężczyzna pił alkohol, a potem wszczynał awantury domowe. Bił, kopał i szarpał za włosy swoją żonę. Mężczyzna nie oszczędzał też swoich małych dzieci.
[czytaj więcej | komentarze: 2]

Bomba pod koparką
(Jasieniec, 5 grudnia 2009 r. )
W części Jasieńca nazywanej przez mieszkańców miasta Wygnanką znaleziono pocisk moździerzowy. Pamiątkę z czasów II wojny światowej w ubiegłym tygodniu wykopała koparka podczas prowadzonych przez gminę prac kanalizacyjnych.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Kronika policyjna: Całkiem groźny samopał
(Jasieniec, 26 marca 2009 r. )
W ubiegłym tygodniu patrol z Jasieńca przerwał głośną domową awanturę. Pijany 54-latek wygrażał żonie, że ją zabije. Kiedy policjanci przeszukali kieszenie pieniacza, znaleźli w nich trzy pociski do broni myśliwskiej.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers