Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 96 tekst(ów) w kategorii Powiat Grójecki.
Kodeks wyborczy: koniec z
(Powiat Grójecki, 16 stycznia 2011 r. )
Sejm przyjął senacką poprawkę do kodeksu wyborczego wprowadzającą jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do Senatu. W jednomandatowych okręgach będą się też odbywać wybory radnych we wszystkich gminach bez względu na liczbę mieszkańców, poza miastami na prawach powiatu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zapytaj, starosta odpowie. On-line
(Powiat Grójecki, 29 grudnia 2010 r. )
Można już zadawać pytania nowemu staroście grójeckiemu – Marianowi Górskiemu – za pomocą strony internetowej starostwa. Na pytania mieszkańców starosta będzie odpowiadał raz w tygodniu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Część wylotówki ze stolicy jednak będzie
(Powiat Grójecki, 28 grudnia 2010 r. )
Na wiele ważnych dróg Warszawa jeszcze poczeka, ale udało się uratować fragment wylotówki na południe Polski. Umowę z jej wykonawcą drogowcy podpiszą do końca tygodnia - poinformował wczoraj portal Gazeta.pl.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

W styczniu EM-karty nie kupisz u kierowcy
(Powiat Grójecki, 19 grudnia 2010 r. )
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Grójcu informuje, że z uwagi na wprowadzane z dniem 1 stycznia 2011r zmiany (m. in. podatku VAT) nie będzie możliwości nabywania biletów miesięcznych na miesiąc styczeń w autobusie przez posiadaczy EM – karty pasażera.Audemars Piguet replica watches https://www.apwatchreplica.com
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Poszukają gazu koło Grójca i Warki
(Powiat Grójecki, 19 grudnia 2010 r. )
Spółka Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz amerykański koncern FX Energy podpisali tydzień temu list intencyjny w sprawie wspólnego poszukiwania złóż ropy i gazu ziemnego na „obszarze koncesyjnym Warszawa Południe”, znajdującym się w rejonie Grójca, Mszczonowa, Nadarzyna i Warki - informuje gazeta podwarszawska "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Protesty wyborcze: znamy terminy rozpoznania
(Powiat Grójecki, 13 grudnia 2010 r. )
Po listopadowych wyborach samorządowych do Sądu Okręgowego w Radomiu wpłynęły dwa protesty wyborcze z terenu Powiatu Grójeckiego. Jeden złożony przez kandydata do Rady Gminy w Warce, natomiast drugi zgłosił sztab Artura Banasiewicza, kandydata na burmistrza Grójca.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zmiany w radzie powiatu: zrezygnuje dwoje radnych? (akt.)
(Powiat Grójecki, 12 grudnia 2010 r. )
Jak dowiedziało się Grojeckie.info w najbliższym czasie może dojść do kilku istotnych zmian w składzie Rady Powiatu. Swoje mandaty złoży co najmniej dwójka radnych.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Karczewski i Suski w ścisłym kierownictwie PiS
(Powiat Grójecki, 8 grudnia 2010 r. )
Dwaj parlamentarzyści z powiatu grójeckiego, tj. poseł Marek Suski z Grójca oraz senator Stanisław Karczewski z Nowego Miasta nad Pilicą prawdopodobnie z początkiem stycznia wejdą do ścisłego kierownictwa partii Prawo i Sprawiedliwość - poinformowała dzisiaj Polska Agencja Prasowa. Panerai replica watches https://www.pamreplica.me
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Oficjalne wyniki II tury wyborów w Warce, Chynowie oraz Belsku
(Powiat Grójecki, 6 grudnia 2010 r. )
Sypnęło niespodziankami w niedzielnej drugiej turze wyborów. Trzy gminy powiatu będą mieć zupełnie nowych włodarzy. Wyborcze dogrywki wygrali, bowiem: Dariusz Gizka w Warce, Tadeusz Zakrzewski w Chynowie oraz Władysław Piątkowski w Belsku Dużym.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Znamy przewodniczących rad samorządów w Grójeckiem
(Powiat Grójecki, 2 grudnia 2010 r. )
Bez większych zmian w prezydiach rad miejskich oraz rad gmin. Radomskie wydanie "Echa Dnia" przedstawiło wszystkich wybranych do tej pory przewodniczących.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>