Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny: Olimpii, Łukasza, Jolanty
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 39 tekst(ów) w kategorii Warka.
Teresa Knyzio znowu we władzach Warki
(Warka, 19 stycznia 2011 r. )
Potwierdziły się nasze grudniowe doniesienia, że zastępcą nowo wybranego burmistrza Warki Dariusza Gizki ma zostać radna powiatowa, a wcześniej przewodnicząca wareckiej rady miejskiej Teresa Knyzio.Wilko coupons BuyaGift coupon code Simply Be voucher code ALLBEAUTY.COM Promo Codes
[czytaj więcej | komentarze: 1]

19-latek kradł tylko oryginalne... kołpaki
(Warka, 7 grudnia 2010 r. )
Policjanci z Komisariatu Policji w Warce zatrzymali 19-letniego wareczczanina, który w okresie od czerwca do grudnia 2010 r. z parkingów wokół wareckich osiedli oraz z parkingu przy dworcu PKP kradł oryginalne kołpaki z kół zaparkowanych tam samochodów. Następnie próbował sprzedawać je na jednym z portali aukcyjnych.
[czytaj więcej | komentarze: 76]

Odwleka się remont muzeum w Warce
(Warka, 4 grudnia 2010 r. )
Przetarg na generalną przebudowę i rozbudowę Muzeum im. Pułaskiego będzie ogłoszony jeszcze raz, na początku roku – poinformowała „NW” sekretarz powiatu Anna Matyjas. Poprzednie postępowania trzeba było unieważnić, bo oferty firm przewyższały kwotowo sumę, którą na przedsięwzięcie zarezerwował samorząd powiatu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Warka ma szansę na 26 mln zł unijnego wsparcia
(Warka, 28 listopada 2010 r. )
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych pozytywnie rozpatrzyła protesty Burmistrza Warki na ocenę wniosków o dofinansowanie rewitalizacji centrum miasta oraz kompleksowe zagospodarowanie brzegów rzeki Pilicy - informuje oficjalny strona internetowa wareckiego magistratu.
[czytaj więcej | komentarze: 4]

Długo kradzionymi grzejnikami się nie nacieszył
(Warka, 23 listopada 2010 r. )
Policjanci z Komisariatu Policji w Warce zatrzymali 45-letniego wareczczanina, który w swoim samochodzie posiadał 12 sztuk grzejników ukradzionych chwile wcześniej z nowo budowanego osiedla.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Troje na jednego
(Warka, 10 listopada 2010 r. )
Dwóch mężczyzn i kobietę wielokrotnie notowanych zatrzymali wareccy policjanci. Cała trójka podejrzewana jest o pobicie mieszkańca Wałbrzycha.
[czytaj więcej | komentarze: 1]

Dwa tragiczne wypadki w okolicach Warki
(Warka, 25 października 2010 r. )
W piątek 22 października kilka minut po godz. 19.00 na drodze 731 w podwareckiej miejscowości Piaseczno kierująca skodą octawią zderzyła się czołowo z dostawczym mercedesem. W wyniku wypadku 35-letnia kobieta poniosła śmierć, kierujący mercedesem oraz jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Grójcu.
[czytaj więcej | komentarze: 10]

Warka centrum pobytowym na EURO 2012!
(Warka, 1 października 2010 r. )
Dwadzieścia jeden ośrodków w Polsce i siedemnaście ukraińskich znajduje się na rekomendowanej przez UEFA liście centrów pobytowych przeznaczonych dla drużyn zagranicznych uczestniczących w piłkarskich mistrzostwach Europy w 2012 roku. Wśród nich znalazła się Warka. Kandydatura „piwnego” miasta okazała się lepsza od ponad setki innych ośrodków z całego kraju!
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Po roku wciąż nie wiadomo, jak i dlaczego zmarł 19-latek z Warki
(Warka, 28 września 2010 r. )
Mimo upływu roku wciąż nie są jasne okoliczności śmierci Mateusza Jagiełły, którego znaleziono martwego w celi aresztu śledczego w Radomiu - donosi gazeta podwarszawska "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Narkotyki ukryte w pacze po papierosach
(Warka, 22 marca 2010 r. )
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 21 l. którzy ukryli narkotyki w paczce po papierosach. Młodzi mężczyźni przyznali się do posiadania i zażywania narkotyków. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
[czytaj więcej | komentarze: 1]


<<< poprzednia -   1  2  3  4   - nastďż˝pna >>>
Zadbaj o swoją dietę - jedz produkty bogate w witaminę C. Dlaczego jest ona tak ważna dla naszego zdrowia?

marks and spencer voucher 2017 cheap new look voucher made.com voucher code Expedia discount code

made.com voucher codes new look voucher new look voucher codes marks and spencer voucher codesTak naprawdę bardzo niewiele osób zdaje sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszego organizmu ma witamina C. Ponadto, kwas askorbinowy (taka jest jej inna nazwa) to jeden z tych organicznych związków chemicznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Buyagift discount code Simply Be offers TOPMAN student discount Wex photographic Vouchers