Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Znaleziono 39 tekst(ów) w kategorii Warka.
Teresa Knyzio znowu we władzach Warki
(Warka, 19 stycznia 2011 r. )
Potwierdziły się nasze grudniowe doniesienia, że zastępcą nowo wybranego burmistrza Warki Dariusza Gizki ma zostać radna powiatowa, a wcześniej przewodnicząca wareckiej rady miejskiej Teresa Knyzio.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

19-latek kradł tylko oryginalne... kołpaki
(Warka, 7 grudnia 2010 r. )
Policjanci z Komisariatu Policji w Warce zatrzymali 19-letniego wareczczanina, który w okresie od czerwca do grudnia 2010 r. z parkingów wokół wareckich osiedli oraz z parkingu przy dworcu PKP kradł oryginalne kołpaki z kół zaparkowanych tam samochodów. Następnie próbował sprzedawać je na jednym z portali aukcyjnych.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Odwleka się remont muzeum w Warce
(Warka, 4 grudnia 2010 r. )
Przetarg na generalną przebudowę i rozbudowę Muzeum im. Pułaskiego będzie ogłoszony jeszcze raz, na początku roku – poinformowała „NW” sekretarz powiatu Anna Matyjas. Poprzednie postępowania trzeba było unieważnić, bo oferty firm przewyższały kwotowo sumę, którą na przedsięwzięcie zarezerwował samorząd powiatu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Warka ma szansę na 26 mln zł unijnego wsparcia
(Warka, 28 listopada 2010 r. )
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych pozytywnie rozpatrzyła protesty Burmistrza Warki na ocenę wniosków o dofinansowanie rewitalizacji centrum miasta oraz kompleksowe zagospodarowanie brzegów rzeki Pilicy - informuje oficjalny strona internetowa wareckiego magistratu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Długo kradzionymi grzejnikami się nie nacieszył
(Warka, 23 listopada 2010 r. )
Policjanci z Komisariatu Policji w Warce zatrzymali 45-letniego wareczczanina, który w swoim samochodzie posiadał 12 sztuk grzejników ukradzionych chwile wcześniej z nowo budowanego osiedla.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Troje na jednego
(Warka, 10 listopada 2010 r. )
Dwóch mężczyzn i kobietę wielokrotnie notowanych zatrzymali wareccy policjanci. Cała trójka podejrzewana jest o pobicie mieszkańca Wałbrzycha.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Dwa tragiczne wypadki w okolicach Warki
(Warka, 25 października 2010 r. )
W piątek 22 października kilka minut po godz. 19.00 na drodze 731 w podwareckiej miejscowości Piaseczno kierująca skodą octawią zderzyła się czołowo z dostawczym mercedesem. W wyniku wypadku 35-letnia kobieta poniosła śmierć, kierujący mercedesem oraz jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Grójcu.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Warka centrum pobytowym na EURO 2012!
(Warka, 1 października 2010 r. )
Dwadzieścia jeden ośrodków w Polsce i siedemnaście ukraińskich znajduje się na rekomendowanej przez UEFA liście centrów pobytowych przeznaczonych dla drużyn zagranicznych uczestniczących w piłkarskich mistrzostwach Europy w 2012 roku. Wśród nich znalazła się Warka. Kandydatura „piwnego” miasta okazała się lepsza od ponad setki innych ośrodków z całego kraju!
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Po roku wciąż nie wiadomo, jak i dlaczego zmarł 19-latek z Warki
(Warka, 28 września 2010 r. )
Mimo upływu roku wciąż nie są jasne okoliczności śmierci Mateusza Jagiełły, którego znaleziono martwego w celi aresztu śledczego w Radomiu - donosi gazeta podwarszawska "Nad Wisłą".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Narkotyki ukryte w pacze po papierosach
(Warka, 22 marca 2010 r. )
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 21 l. którzy ukryli narkotyki w paczce po papierosach. Młodzi mężczyźni przyznali się do posiadania i zażywania narkotyków. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4   - nastďż˝pna >>>