Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Jubileusz orkiestry dętej z Błędowa
Mateusz Adamski, 8 stycznia 2009 (20:46), źródło: Echo Dnia
Jeśli masz stare zdjęcia miejscowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej, wypożycz je, a może znajdzie się ono w specjalnej publikacji dotyczącej orkiestry. W tym roku obchodzi ona 90-lecie istnienia.

Zarząd Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej wpadł na pomysł, by jubileusz uczcić jakimś specjalnym wydawnictwem. Ma to być kronika ukazująca działalność orkiestry. Fotografie zostaną zeskanowane i oddane właścicielom.

Ale nie tylko zdjęcia będą potrzebne. Dobrze, żeby były również pisemne wspomnienia i ciekawostki. Na pewno są ludzie, którzy wiele mogliby opowiedzieć na temat orkiestry.

Główne uroczystości związane z jubileuszem odbędą się w maju. Jednak znacznie wcześniej trzeba zebrać wszystkie materiały. Przyjmowane są one w zakładzie fotograficznym Bogdana Sarwińskiego przy ulicy Długiej w Błędowie, numer telefonu 0-48 668-08-15, adres poczty elektronicznej: fotobledow@wp.pl. /RF/
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: