Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
10 lat Publicznej Szkoły w Wilkowie
Mateusz Adamski, 15 marca 2009 (12:07), źródło: Kurier Południowy
W Wilkowie świętowano niedawno jubileusz 10-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej w nowym budynku.

Uroczystość rozpoczęła msza święta, celebrowana przez księdza kanonika Mariana Panka, który w wygłoszonej homilii przypomniał kilka faktów z dziejów szkolnictwa w tej miejscowości. Dalsza część obchodów odbyła się już w szkole. Uczestników jubileuszu powitał dyrektor szkoły, Tomasz Kusztala, a owocnej pracy w następnych latach życzył wszystkim wójt Gminy Błędów Marek Mikołajewski.
W części artystycznej odbyły się występy w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: Ewy Mikowskiej, Agnieszki Ożóg oraz Janusza Szarlipa. Jedną z ciekawszych pozycji jubileuszu były prezentacje multimedialne na temat funkcjonowania szkoły w nowym budynku. Przygotowali je uczniowie Niepublicznego Gimnazjum w Wilkowie pod kierunkiem pani Zofii Michalak, nauczycielki informatyki.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: