Dzisiaj jest piďż˝tek, 25 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Brudna kampania
Mateusz Adamski, 24 kwietnia 2009 (14:10), źródło: Kurier Południowy
Odżyła sprawa zakupu przed 11 laty mieszkania spółdzielczego przez Jacka Stolarskiego, burmistrza Grójca, poruszona przed kilkoma tygodniami przez lokalną gazetę.

Prokuratura Rejonowa w Przysusze (zajmuje się sprawą, ponieważ grójecka nie może, ze względu na funkcję pełnioną przez Stolarskiego) przyznała, że jest w trakcie badania okoliczności związanych z tą transakcją. Burmistrz nabył lokum od spółdzielni „Samopomoc”, w kwietniu 1998 r. Zapłacił za mieszkanie 34 tys. zł. Jak ujawniła już gazeta, kilka miesięcy później sprzedał je za 45 tys. zł.
swiss replica watches https://www.finetimepieces.net
Jacek Stolarski, burmistrz Grójca, uważa, że nie złamał prawa kupując mieszkanie od spółdzielni. Jak się dowiedzieliśmy, prawdopodobnie do prokuratury złożone zostanie doniesienie na lokalną gazetę za ujawnienie prywatnych dokumentów.

Wybory dopiero za dwa lata, a przeciwnicy polityczni już szykują nam kampanię na poziomie magla. Piotr Skarga wzdycha pewnie z góry: „Boże, broń nas przed takimi politykami, dla których walka na programy jest marginesem, a koronnym argumentem staje się wywlekanie prywatnych brudów”.

hublot replica watches
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: