Dzisiaj jest czwartek, 15 kwietnia 2021. Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Goście z UE z wizytą
Mateusz Adamski, 6 czerwca 2009 (08:53), źródło: Kurier Południowy
Na terenie powiatu grójeckiego przebywał z wizytą roboczą Jean-Luc Demarty, dyrektor generalny Dyrektoriatu ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej wraz z asystentem Joao Onofre Antas Goncalves.

Dyrektor Demarty odwiedził m.in. gospodarstwo sadownicze państwa Wojciecha i Żanety Wiewiór z Bądkowa (gm. Goszczyn). Podczas spotkania z gospodarzami i wójtem gminy Goszczyn Sławomirem Słabuszewskim rozmawiano o warunkach produkcji sadowniczej w Polsce, jej opłacalności, rynkach zbytu, funkcjonowaniu organizacji producenckich oraz korzystaniu ze środków na inwestycje w gospodarstwie.

Gościom z UE towarzyszyli: Zofia Krzyżanowska - radca generalny Ministra Rolnictwa, Waldemar Guba - dyr. Departamentu Programowania i Analiz MRiRW, oraz Julian Krzyżanowski - dyr. Departamentu Współpracy z Zagranicą MRiRW. (LŚ)
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: