Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Ogólnopolskie stypendium dla mieszkańca powiatu grójeckiego
Mateusz Adamski, 3 września 2009 (09:38), źródło: inf prasowa
Na liście laureatów ogólnopolskiego stypendium Agrafka znalazł się mieszkaniec powiatu grójeckiego – Paweł Misierewicz z Wólki Kurdybanowskiej w gminie Błędów.

Program AGRAFKA realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich przy współpracy z organizacjami partnerskimi, wśród których jest Stowarzyszenia W.A.R.K.A. Celem AGRAFKI jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie do dalszego rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych społeczności.

Z całej Polski napłynęło 154 nominacji wybitnie utalentowanych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród nich wybrano tylko 18 – na liście laureatów znalazł się mieszkaniec powiatu grójeckiego – Paweł Misierewicz z Wólki Kurdybanowskiej w gminie Błędów.

Stypendium będzie wypłacane od września 2009 do czerwca 2010. Paweł Misierewicz, który w tym roku rozpoczyna naukę w jednym z najlepszych warszawskich liceów będzie je mógł przeznaczyć m.in. na zakup pomocy naukowych, udział w dodatkowych kursach czy opłacenie zajęć pozalekcyjnych.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: