Dzisiaj jest poniedziaďż˝ek, 28 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Marek, Wacław
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Trzy miesiące aresztu dla oprawcy własnej rodziny
Mateusz Adamski, 18 stycznia 2010 (16:02), źródło: KPP Grójec
Policjanci z Posterunku Policji w Jasieńcu zatrzymali 33-letniego mężczyznę który, znęcał się nad swoja żoną i małoletnimi dziećmi. Mężczyzna pił alkohol, a potem wszczynał awantury domowe. Bił, kopał i szarpał za włosy swoją żonę. Mężczyzna nie oszczędzał też swoich małych dzieci.

Sprawa miała swój początek w 2009 roku kiedy to 33-letni mieszkaniec gminy Jasieniec został skazany za znęcanie się nad swoją rodziną. Sąd zastosował wobec niego wyrok w zawieszeniu. Po wyroku mężczyzna przez kilka miesięcy zachowywał się poprawnie ale od października 2009 roku ponownie zaczęła się gehenna dla kobiety i jej dzieci. Jej mąż wielokrotnie wracał do domu pijany, a potem bił i kopał swoją żonę, a także szarpał za ubranie i poniżał.

8 stycznia do Posterunku Policji w Jasieńcu ponownie zgłosiła się wystraszona kobieta. Opowiedziała funkcjonariuszom, o tym, że jej mąż wielokrotnie groził jej pozbawieniem życia. Mężczyzna został zatrzymany a następnie doprowadzony do Sądu w Grójcu, który nie potraktował go już tak łagodnie. Sprawca został skazany na trzy miesiące aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: