Dzisiaj jest niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny: Klara, Roman, Romuald
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Policjanci odnaleźli skradziony samochód
Mateusz Adamski, 27 stycznia 2010 (17:44), źródło: KPP Grójec
Funkcjonariusze z posterunku policji w Chynowie w kompleksie leśnym odnaleźli skradziony dwa dni wcześniej samochód osobowy m-ki Nissan Primiera o wartości 17.000 zł.

W sobotę (23.01.2009) kilka minut przed godz. 17.00 do komisariatu policji w Warce zgłosił 50-letni mężczyzna i poinformował o kradzieży swojego samochodu. Opowiedział on policjantom, że poszedł do sklepu pozostawiając swój uk replica watches pojazd przed budynkiem. Gdy wrócił okazało się, że ktoś skradł mu pojazd. Mężczyzna natychmiast udał się do komisariatu, aby powiadomić o przestępstwie. Wczoraj po dwóch dniach poszukiwań funkcjonariusze z posterunku policji Chynowie fake breitling odnaleźli skradziony pojazd. Samochód ukryty był głęboko w lesie na terenie gminy Chynów. Szczęśliwy właściciel odebrał już swoją zgubę. Trwają intensywne poszukiwania sprawcy kradzieży.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: