Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Połaszczył się na papierosy
Mateusz Adamski, 30 stycznia 2010 (11:58), źródło: KPP Grójec
W czwartek Sąd Rejonowy w Grójcu zastosował dwa miesiące aresztu dla 19-letniego mieszkańca Nowego Miasta, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem do sklepu w Nowym Mieście skąd skradł przedmioty na kwotę 2000zł.

Sprawa miała swój początek w środę (20.01.2010) około godz. 03.00 kiedy to dyżurny komendy w Grójcu otrzymał informację, że w Nowym Mieście nad Pilicą doszło do włamania do sklepu. Sprawca skradł z jego wnętrza papierosy, alkohol, karty do telefonów oraz słodycze na kwotę dwóch tysięcy złotych. Policjanci natychmiast przystąpili do ustalania sprawcy kradzieży. Dzięki żmudnej pracy operacyjnej udało się go ustalić i zatrzymać. Sprawcą okazał się mieszkaniec Nowego Miasta znany już wcześniej policjantom z podobnych wybryków. Mężczyzna został doprowadzony przed oblicze sądu, który zastosował wobec niego dwa miesiące aresztu. Za przestępstwo którego się dopuścił grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: