Dzisiaj jest pi�tek, 14 sierpnia 2020. Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Głuchów deklasował w Chynowie
Mateusz Adamski, 11 lutego 2010 (12:14), źródło: Nad Wisłą (Nadwisla.pl)
Aż 16 zespołów piłkarskich z powiatu grójeckiego rywalizowało w poprzednią niedzielę w halowym turnieju o puchar firmy Roto Tech, który odbył się w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im. Reymonta w Chynowie.

Zdecydowanie najlepsi okazali się zawodnicy KS Głuchów – wygrali wszystkie mecze. W finale rozbili 4:1 Kraskę Jasieniec. Trzecie miejsce zajęła drużyna LKS Pniewy. Królem strzelców imprezy z 10 golami został Mariusz Kotański (Pniewy). Turniej zorganizował Mariusz Jaskólski, trener występującego w klasie B GKS Chynów. (ma)