Dzisiaj jest ďż˝roda, 17 paďż˝dziernika 2018. Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Zwyciężczyni konkursu marynistyczno – historycznego „Dwa oblicza Pułaskiego”
Mateusz Adamski, 14 marca 2010 (11:29), Ľródło: inf prasowa
W dniach od 9 do 12 marca 2010r w Gdyni odbył się Wielki Finał konkursu marynistyczno – historycznego „ Dwa oblicza Pułaskiego”.

Magdalena Kawińska uczennica III klasy Technikum Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Nocznickiego w Nowej Wsi, uzyskała największ± liczbę punktów z testu sprawno¶ciowego. Na przełomie maja i czerwca popłynie w dwutygodniowy rejs po Morzu Bałtyckim z oficerami okrętu ORP „ Gen. K. Pułaski”.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (1)
Cn6KlnPaQ, 06.03.2014 20:08
Przy analizie pserpektyw giełdy warto zwrf3cić uwagę na zachowanie os.stoch. w ujęciu miesięcznym. Na przełomie 2008/2009 doszedł on do poziomu zero (najniżej w historii polskiej giełdy), po czym położył się tam na kilka tygodni. Koniec spadkf3w nastąpił dokładnie w momencie, gdy os.stoch. odkleił się od zerowego podłoża. W tej chwili jego wartość według portalu bph. biuro. maklerskie wynosi 12 punktf3w i cały czas maleje. Są duże szanse, że podobny scenariusz się obecnie zrealizuje, przy czym kwestią otwartą pozostaje długość leżakowania, o ile w ogf3le to wystąpi, na poziomie zero. Negatywna wymowa skokowego wzrostu obrotf3w jest niezawodna przy wykupionym rynku na oscylatorach dziennych, wzroście indeksf3w na danej sesji ponad 1 procent oraz w trendzie spadkowym. W trendzie wzrostowym taka konfiguracja działa także, ale na ogf3ł z pewnym opf3źnieniem.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie zwi±zanych z tematem, zawieraj±cych wulgaryzmy, reklamy i obrażaj±cych osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Tre¶ć: