Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Narkotyki ukryte w pacze po papierosach
Mateusz Adamski, 22 marca 2010 (14:08), źródło: KPP Grójec
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 21 l. którzy ukryli narkotyki w paczce po papierosach. Młodzi mężczyźni przyznali się do posiadania i zażywania narkotyków. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek (19.03.2009) kilkanaście minut przed godz. 22 policjanci, którzy pełnili służbę w Warce zauważyli stojący samotnie na opustoszałym terenie targowiska pojazd marki Toyota. Gdy podjechali bliżej zobaczyli, że w pojeździe siedzi dwóch młodych mężczyzn. Na widok policjantów zaczęli się bardzo dziwnie i nerwowo zachowywać, co nie umknęło uwadze funkcjonariuszy. Policjanci przyjrzeli się mężczyznom bliżej i znaleźli w kieszeni spodni u jednego z nich w paczce po papierosach fifkę z narkotykami. Natomiast u drugiego mężczyzny znaleziono torebkę wypełnioną marihuaną. Sprawcy przyznali się również policjantom, że wcześniej zażywali narkotyki. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: